Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliában jó élni? Tudom,...

Ausztráliában jó élni? Tudom, hogy vannak veszélyes állatok, de szeretnék venni egy farmot!

Figyelt kérdés
Meg lehet belőle élni?

2012. márc. 29. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
és a farmon veszélyes állatokat tenyésztenél?
2012. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Miből gondolod, hogy a bevándorlási hivatal beengedne téged hosszabb távra?
2012. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, a farmon juhokat, marhákat tenyésztenék, meg búzát termesztenék.
2012. márc. 29. 20:40
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Miért ne engedne be?
2012. márc. 29. 20:48
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Ausztráliában pontrendszer van.

Ha nem éred el a megfelelő pontszámot,ha nincs megfelelő nyelvtudásod,akkor nem mehetsz be.Ilyen egyszerű.


Személyes tapasztalat: fél évig éltem Ausztráliában.A farm vásárlás nem olcsó,és hacsak nem vagy gazdag ember nem is nagyon fogsz tudni venni.Ausztrália igen nagy,de ennek ellenére kevés az a föld amit meglehet művelni.Nagyon sok terület van ahol még ember nem is járt.Sok a rezervátum,védelmi terület.Azok nem eladóak.

Az állatok árai sem olcsóak,hiszen ha állatokat akarsz tartani,csak ottani vásárokban vehetsz magadnak,ha van rá kereted.bevinni Ausztráliába sem növényt,sem állatot nem lehet.

Szóval nem könnyű ott az élet,és bizony nem elhanyagolható,hogy Ausztráliában vannak a világon a legtöbb mérges állatok.Volt alkalmam találkozni velük nekem is,hál istenek csak láttam,de nem érintkeztem velük.

38/N

2012. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát, elgondolkodtató amit írtál. Farmot meglepően alacsony áron találtam 20 millió Ft, igen át is váltottam Ausztrál dollárból ft-re, de valamiért nekem sántikál a dolog, a farmmal kapcsolatban, hogy csak 20 millió...
2012. márc. 29. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sántít semmi.Ha ennyiért láttad akkor ennyi,de tudni kell azt is hogy amit mi farmnak gondolunk,az nem biztos hogy Ausztráliában is farmot takar.

Voltam én olyan helyen (ismerősöknél) akik azt mondták farmon élnek.De én simán egy kisebb tanyának képzeltem el az egészet..Nekem a farmról hatalmas terület jutott az eszembe.Ahogy az ausztrál barátnőm csodálkozik,hogy mi egy 6000 fős települést városnak nevezzünk,mert ők falunak hívják..(mondjuk az angolok is így vannak vele)

38/N

2012. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
140 hektárnyi területet írtak, de azért először jobban szegyügyre venném a farmot. láttam a képeket, az tényleg farm, de jogos az aggodalom...
2012. márc. 29. 21:29
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Ez most full komoly? Kérlek, áruld el hány éves vagy! Komolyan érdekel, hogy melyik korosztály irkál ki ilyen kérdéseket. :D
2012. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
140 hektárt Romániában sem kapsz 20 millióért.
2012. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!