Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A Maldív-szigeteken január-már...

A Maldív-szigeteken január-március (december-április) a fő szezon. Az gáz, ha szezonon kívül mennék, amikor olcsóbb? Mennyire zavarna be az időjárás? Szezonon kívül állítólag esik, fúj a szél, vihar van.

Figyelt kérdés
Néztem, pl. most sincs szezon, és a hét második felében vihar és eső lesz ott. De ez ellehetetleníti a nyaralást? Állítólag mindig van 24-18 fok.
2021. jún. 18. 01:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Par negyzetmeteres atollon mit csinalsz szar idoben?
2021. jún. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
Tekintve hogy a maldiv szigeteken minden a tengerrol szol,nem sok ertelme van olyankor oda utazni mikor szar idő van,de ugy is mondhatnam hogy semmi ertelme.
2021. jún. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy csomó pénzt és időt eltapsolsz azért, hogy a világ túlfelén nyarlalj.

Ahelyett, hogy itt nézelődnél Európában, a kultőra bölcsőjében, a hegyek és tengerek közt a jó időben.

2021. jún. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Jah csak mi van ha törlik a járatot visszafelé az idő miatt, ha 3-4 napot maradni kell még. Akkor is olcsóbb mint szezonban? Amúgyha csak annyi a cél hogy fb-n kirakhasd utazzatok el az ország túlfelére és hazudjátok azt hogyott jártatok.
2021. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan monszunszezon van most ott, annak is a csúcsa. Ilyenkor a hoteledben kuksolhatsz és élvezheted a szálloda szolgáltatásait - ha ez neked öröm cserébe mondjuk 20-30%-kal alacsonyabb árakért, akkor hajrá.


De ahelyett, hogy egy drága úticélt akarnál olcsósítani, menj inkább egy eleve olcsó országba, aminek hasonlóan szép tengerpartja van. Indonézia vagy a Fülöp-szigetek a két legegyértelműbb, esetleg Zanzibár.

2021. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Maldívon ugyan nem jártam, de Seychelle-en igen, többször is. A közelében van, nagyon hasonló időjárással. Azt tudnod kell, hogy a monszunt nem úgy kell elképzelni, mint egy kéthetes, vacogós balatoni nyaralást szakadó esőben. Minden nap eshet az eső, de meleg van, ha az eső fürdőruhában ér a strandon, maximum vizes leszel, de fázni nem fogsz. Mi mindig nyáron voltunk, az esős évszak végén, mindig imádtuk. Akkor is, ha néha leszakadt az ég. De a világon semmit nem lehetetlenített el :-)
2021. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1# Igazad van.

2# Igazad van.

3# Nézelődök Európában is, rengeteg helyen jártam már, senki se a Maldív-szigeteken kezdi az utazgatást... Legalábbis senki Európából. De sok éve a legnagyobb álmom a Maldív-szigetek. Fehér homok, világoskék víz, pálmafák... Csak régen nem volt rá pénz, most azonban már egyre elérhetőbb cél. Úgyhogy kikacsintanék Európából. :)

4# Első mondatodban igazad van. A második az személyeskedő piszkálódás, amit látatlanba-ismeretlenbe irkálsz a net védelme mögül. Személyesen mondanád valakinek, aki a Maldív-szigetekről kérdez? Hogy hazudjon? Feltételeznéd, hogy mutogatni akarja, és nem átélni? Legyél kedvesebb.

5# Igazad van. Viszont nekem tényleg a Maldív-szigetek az álomcélpontom. Inkább várok az utazással addig, amíg egyrészt eltűnik a korona, másrészt meg lesz elég pénz 2 hetet fizetni, főszezonban. Ha elmennék pl. a Fülöp-szigetekre, azt érezném, hogy az utazás árát félre kellett volna tennem a Maldív-szigetekre. Nekem az tetszik, hogy ott nincs szikla, csak a síkság, szigetek és atollok... Ragyogó világoskék víz. Hófehér homok, nem sárga. Csodás trópusi növényzet. Szóval minden, ami Maldív-szigetek.

2021. jún. 18. 12:42
 8/13 A kérdező kommentje:
6# Köszi! Én azért nyáron nem mennék, elvileg június a legrosszabb hónap. Inkább december-április közt mennék. De legjobb lenne februárban. (Január-március még tökéletes.)
2021. jún. 18. 12:46
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondod, sok helyen jártál már. Aztán kiderül, hogy utazási kultúrbunkó vagy. Nulla tárgyi tudással, kellő önélzettel megáldott kis latol.


Tényleg alap dolog, hogy értelmes dolgokra told el azt a rengeteg pénzt amit összeszedtél, és ne legyél kultúr és utazási bunkó.

De ehhez földrajzi tudás, alternativák mérlegelése is kellene, kisfiú.

Mellesleg hármas voltam.

2021. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2021. jún. 18. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!