Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Bali mitől ilyen felkapott?

Bali mitől ilyen felkapott?

Figyelt kérdés
Mitől lett Bali ennyire felkapott turisztikai célpont?

2023. febr. 18. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

9: az életem nagy részét Indonéziában töltöm, és körbebúvárkodtam az egész országot.

Nyilván nagymenő itt okoskodni hogy milyen szar Bali, meg hogy túristagettó, de nyilván ha az ausztrál bárokig jutsz el, akkor persze a szart kapod csak.

2023. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

12: nem tudom, mit olvastál, de nem azt írtam.

Aki volt Balin, az tudná miről írtam. Aki meg nem volt annak érdemes tudni ezt a veszélyt.

Nem voltál te sehol, te balinéz búvár Kund :DDD

2023. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

12: ok…

[link]

2023. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
@11 Nyilván így is jobb hely búvárkodásra, mint egy csomó másik, de dugig van Indonézia csodákkal, ahol közben nem hány a lábadra egy 21 éves holland lány, akiből még kilóg egy használt óvszer.
2023. febr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
csoringer megtalálta mikor Bihar "buszkesege" osszekuporgatott 20 perc scuba divingra. miatta egett az osszes indomagyar annak idejen, selamat natal, kue coko.
2023. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Jujj, megtaláltad a Google-t? 😂🤣 Nagy sztori volt ám! 😂
2023. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett, mert rajta röhögött annak idején az egész közösség, hogy megtalált egy leamortizaált nőt, meg cirkuszol egy torta miatt a legnagyobb muszlim országban, utana meg lejaratatja magát a neten. Szerencsére már elkotródott. Sose lakott Balin se. A google neked kellett, de találhattál volna olyant is bemasolni akinek nemcsak szégyen volt a rövidke tartózkodása. Ezt a merülős videot is a netről lopta.
2023. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Értem értem, no h hiszen a magyarok mindenhol magyarok maradnak 😂 Még Ázsiában is.
2023. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez a nyominger, akit kiválasztottál a kamu referenciadnak. Ha magyarnak hiszi magát egyáltalán, inkabb egyéb kisebbségi ott az oláh határ mellett. :) Muszlim orszagban a muszlimokkal packázni, ennél nagyobb deßilséget nem is lehetett volna kitalálni sem. Büszke lehetsz a valasztasodra.
2023. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!