Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Maldív-szigetekre is jó az...

Maldív-szigetekre is jó az itthoni kártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A maldív-szigeteken tervezünk nyaralni a nyáron, életem egyik legnagyobb álmát valóra váltva ezáltal és arról érdeklődnék, hogy az itthoni bankkártya oda is érvényes, vagy mást kell kitalálni? Esetleg aki volt már, mennyi költőpénzt vitt, vagy ruhát, stb? 8 nap 7 éjszakás all-inclusive szállást nézegetünk, esetleg a super all-inclusiveat, egyiket se próbáltuk még, így nem igazán tudjuk. Valakinek vannak tippjei esetleg ehhez az úticélhoz?



2023. febr. 25. 14:48
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

#27


Köszi, sajnálom, hogy neked nem jött be és igen, elhiszem, hogy vannak sokkal jobb és olcsóbb helyek, de mint írtam, engem kifejezetten ez az egy érdekel, egyébként nem vonz ez az ázsiai térség.

2023. márc. 1. 19:55
 32/47 A kérdező kommentje:

#30


Köszi, örülök, hogy jól éreztétek magatok, énis úgy gondolom, hogy az all-inclusive ellátás mellett ezt bőven meglehet úszni kevés költőpénzzel. Hisz benne lesz minden. Igen, a nyári időszakon énis elgondolkodom még, mert olvasgattam, hogy itt inkább a téli és tavaszi szezon a jó.

2023. márc. 1. 19:56
 33/47 anonim ***** válasza:
10%
@31 Nézd, azt csinálsz, amit akarsz, felnőtt ember vagy, de szerintem te is szólnál a haverodnak, ha épp egy totálkáros Mercedest készülne venni 15 millióért. De hajrá, majd számolj be. Viszont akkor legalább menj kicsit hosszabb időre, mert tényleg 4 értelmezhető napod lesz, ilyen messzire 1 hétre menni még értelmetlenebb, mint úgy általában egy maldívi all inclusive-ban dagonyázni.
2023. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

#30-as vagyok.


Totálkáros Mercedes és Maldív? Nem is értem. Ízlések és pofonok.

Maldív egy csoda, nem fogod megbánni. Mi imádtuk a maldív feelinget és joval olcsobb volt, mint a tobbi exotikus utunk.

2023. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
4%
Mibol?
2023. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, nem unod a trollkodást? Mi az hogy mibôl? Mert ha neked nincs, akkor másnak se lehet? Jelentve...
2023. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
4%
én is azt kérdezem, hogy miből?
2023. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

#33


Megértelek, hogy számodra ez inkább pénzkidobás, de kinek mi. Én egyszer átakarom élni ezt az élményt és annyi. Engem nem vonz alapvetően a tengerpart, meg ez az ázsiai rész, csak maga a víz feletti alvás pár napra, meg úgy a látványviláűg, ami reggel elém tárul.

2023. márc. 5. 15:20
 39/47 A kérdező kommentje:

#35, #37


Munkából, amit nektek sem ártana elkezdeni a gyakorizás helyett. Nem egy vészes árkategória amúgy. Nagyjából 3 havi fizetésemből kijön. Pár évente simán belefér, tekintve, hogy más dolgokra nem nagyon költök. Meg amúgyis épp munkahelyváltás előtt állok, ahol meg kb 1 havi fizetésem lesz ez.

2023. márc. 5. 15:22
 40/47 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerul elmenni 1 hetre?
2023. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!