Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld turista részei...

Thaiföld turista részei mennyire drágák magyar szemmel?

Figyelt kérdés

márc. 3. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy magyar szemmel az pontosan milyen összegkeretet takar?
márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pl 500k 2 hétre, hotellal, helybéli közlekedéssel, költőpénzzel ( repjegyet kivéve )
márc. 3. 11:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Nyilván nem mindegy, hogy 5 csillagos hotelben szállsz meg, vagy egy kis apartmanban. Kaja nem olyan olcsó, mint gondoltam, kb., mint a magyar árak (és én nem is turista övezetben voltam, ott még drágább).
márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván egy elfogadható szálláshely a cél, de nem Hilton kategória :)


Kaja árakról én is ezt olvastam, hogy megdrágultak azért. Mennyiségre milyen adagok vannak?

márc. 3. 12:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb magyar árak vannak már. Néhol kicsit drágább.
márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elvileg a covid és a pangás sokat dobott az árakon, de én már 2018 elején sem voltam hanyattesve, hogy hú, micsoda olcsóság...

A szállásokat a bookingon be tudod lőni, a többi dolognál meg az is számít, hogy Thaiföldön belül merre mész, de én is magyar árakkal számolnék alsó hangon.

A kaján mondjuk lehet spórolni, mert 35 fok felett én örültem, ha este bírtam enni egy kicsit, nappal ételre nem nagyon kellett költeni :)

Azt nem tudom, hogy melyik részre mennél és mik a programtervek, de annak az árait is megtalálod a neten, és tudsz viszonyítani (pl. 3-4-5 sziget túra sznorkelezéssel, elefántogolás, egynapos Ayutthaya túra stb.)

Amúgy ezt egy főre számolod?

márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én bangkokban voltam nyaron, 8 dl tej (náluk nem volt 1 literes) 460 ft volt, joghurt 150 ft-tol indult, mc donalds nagyjából ugyanannyi mint itt. Nem azt ettem kint, amit itthon, nehéz így megbecsülni, legolcsóbb ebéd 1300 ft volt (rizs, tojással, hússal, akkor is csípős ha azt mondják nem az), általában 2 ezerért rendeltem tortilla-t a getfresh-től.
márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És bangkok-nál biztosan drágább egy turista övezet.
márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem az Bangkok pár napra (3-4) a maradék vagy phuket / krabi / koh samui. Tudom, ezek turistagettónak vannak titulálva itt, de nem vagyok tapasztalt backpacker hogy utolsó utáni szigetekre is eljussak, illetve 2 hét kevés rá. Fontos számomra a könnyű megközelíthetőség.
márc. 3. 14:06
 10/14 anonim ***** válasza:
@9 Kevésbé turistás helyekre sem akkor etvasz eljutni és nem kell 60 éves, dagadt, helyi lányokkal parádézó németeket nézegetni. Thaiföld elképesztően turistás, a világ leglátogatottabb országai között van, ha nem kerülöd őket ki legalább részben, azzal a saját élményeden rontasz. Ha picit utána nézel más szigeteknek, hamar találsz az igényeidnek megfelelő és könnyen megközelíthető darabot. Ha az ember nem akar bulizni egész nap, akkor Phuket maga a pokol szerintem, Koh Samuin meg megmozdulni sem lehet.
márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!