Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld turista részei...

Thaiföld turista részei mennyire drágák magyar szemmel?

Figyelt kérdés

márc. 3. 07:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mit javasolnál, mely szigetet?


Az nem lenne amúgy hátrány, Bangkokból könnyen megközelíthető lenne, Pl Pattaya-tól nem messze


( nem akarok kvázni, de megnézném ha úgy adná)

márc. 3. 15:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Koh Lipe szerintem az egyik legjobb. Nagyon délen van, át lehet hajózni Langkawira, ami már Malajzia és sokkal olcsóbb is. Az egyik kedvenc helyem a világon. Van turista bőven, de nem élhetetlen mennyiségben.
márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bangkokbol bőven elég 3 nap. Én mást nem tudtam megnézni, csak pattayat, nem egy nagy szám az sem, nagyon koszos a tengerpart. Thai ismerősök szerint krabi a legjobb, ők oda mentek nyaralni.
márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagyjából ugyanaz... Van ami olcsóbb,van ami drágább,mint itthon .. cserébe télen is nyárban vagy...😉 Thai masszázs már van 3000Ft-ért/óra...
márc. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!