Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Voltatok már Hawaii-on?...

Voltatok már Hawaii-on? Milyen hely Honolulu?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatok érdekelnének!


OFF

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

A "Van itt valaki", "Ismeri valaki", "Tudja valaki", "Járt már valaki így", "Használta már valaki" jellegű kérdések eldöntendő kérdések, melyekre egy Igen vagy egy Nem helyes válasz adható, amitől viszont te nem leszel okosabb. Kérlek konkrétumra kérdezz, amit meg akarsz tudni!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""


Ezeket meg löjék már le az oldalról a szerkesztők mert marha idegesítő ez az akadékoskodó okítás köszi!


2010. jan. 2. 11:58
 1/7 anonim válasza:
89%
én voltam nyaralni Oahun.gyönyörű meg minden de nem élnék ott.A turizmus hatalmas,ennek elenére szegenyék az emberek.ha nyaralni mész nagyon fog tetszeni!a természet csodálatos.a turista rész kiépitett,modern.kintebb lepusztult.
2010. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Én csak virtuálisan ismerem, minden érdekel Hawaii-vel kapcsolatban. :D

Waikiki beach Honolulu Hawaii 2007

http://www.youtube.com/watch?v=pCHnTCcOEEM


http://www.youtube.com/watch?v=EVg1kgmZXL4


Egyszer elmegyek oda !!!

2010. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem voltam még, szívesen elmennék, csak sajnos nincs rá pénzünk. Ismerősöm már volt, és tetszett neki.

Azért az offértmeg szerintem mindjárt kapod a kis pirosbetűs üzenetet a szerkesztőtől XD Én is kaptam már XD

2010. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi csaladdal eltunk ott.Apu jogasz volt egy kinti cegnel.Kozel sem olyan mint a filmeken.Szep meg minden de a helyiek csak addig kedvesek veled amig turista vagy.Ha letelepedsz undokok lesznek.Az udulo resz szep es romantikus da ahogy mas is irta mashol semmi sincs.Kizarolag sok sok penzzel erdemes oda kimenni mert minden elkepesztoen draga.
2010. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves elöttem szoló!


Én a Big Islandon dolgoztam és átugrottam Honoluluba is, de semmi külömbséget nem találtam árban a mi szigetünkhöz képest, úgyhogy a drágaság enyhén túlzás. Jártál te már boltban Magyarországon? Vagy netán te is csak virtuálissan ismered Hawai'i-t?

2010. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hawai'i-on és Oahu-n is voltam, nem olyan drága hely.

Olcsóbban jöttem ki, mint a lehúzós Balatonon. Valamint olcsóbb, mint a nyugat-európai tengerparti nyaralóhelyek és sokkal szebb is.

Ennyi az árakról.

Az emberek kedvesek, segítőkészek. Az ételek finomak.

A szigetek gyönyörűek, a természet is.

És mindenki laza. Hihetetlenül laza :)

2010. máj. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En mar regota itt elek, es az egyik hozza szolonak igaza volt. A helyiek csak addig kedvesek, amig turista vagy, utanna szemetkednek es lefehereznek. Itt a feher ember van kisebbsegben. Szerencsere mi egy jo kis eldugott helyen elunk, feherek kornyezeteben. :) Viszont ha betudsz hozzajuk illeszkedni es ha nem azert jossz, hogy a hasznot lehuzzad roluk, mint mar sok magyar akik erdeklodtek tolem, akkor megleszel valahogy. Annak a hozzaszolonak is igaza volt, hogy hozzal magaddal sok penzt. Az etel 70%-at ideszallitjak, tehat nem itt termelik ezert 3-4-szereset fizeted ki erte. Akarsz peldat? Ohio-ban 1 gallon tejet $1.99-ert kapsz. Hawaiiban $5.99-ert. Van kis kulombseg nem? Ha szereted a termeszetet es ha nem vagysz fenyuzo eletre, akkor a szigeteken te is jol betudsz illeszkedni majd, de tapasztalatom szerint akik idejottek, mert nagy almaik voltak...azok el is huztak a csikot 2-3 even belul. Hawaii nem mindenkinek valo. Vannak mukodo vulkanjaink, napi foldrengeseink, thsunami-nk, es neha meg hurrikanok is. Viszont vannak eneklo balnaink, gyonyoru esoerdoink, viragaink joszivu helyiek is....csak tartsd meg tisztessegedet es becsuletedet.
2010. okt. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!