Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan juthatok el legolcsóbba...

Hogyan juthatok el legolcsóbban Brazíliába?

Figyelt kérdés
Repülő vagy hajó?Mit ajánlotok olcsón?
2010. júl. 18. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen repcsi, hajóval ez milliós tétel.

Ha nagyvárosba mész, ahol van nemzetközi reptér és nem kell sokat utaznod utána busszal, akkor 200.000 Ft alatt megúszhatod. Nekem a legolcsóbb 169.000 F-os oda-vissza akciós jegy volt a Vista utazási irodánál, Rióba, TAP-pal. A legolcsóbb társaságok a TAP, vagy az Air France.

Érdees a www.vista.hu-n nézegetned az akciós jegyeket, vagy az aerovivánál.

A legolcsóbb általában São Paulo, mint úticél.

2010. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ft - csak elírtam...

Jó utat! Ha kérdésed van, írj privit!

2010. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. júl. 18. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
mi Brazíliába, FORTALEZA-ba megyünk majd január 16.-án, de egy kicsit be vagyok tojva, hogy hogy is megy az átszállás, nehogy elkeveredés miatt lemaradjak a gépről, szinte nulla az angol tudás, az egész családban, apa németül anya és én angolul tudunk egy keveset.
2010. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeva! Ha rám hallgatsz Air France-al ne repülj, és jól fontold meg a szervezést is. Mi Kanadába repültünk először. Az utazási iroda kemény 1.5 órákat hagyott az átszállásra. Párizsba kellett volna átszállnunk, de a Pest - Párizs Air France gép helyből csúszott 2 órát. Megjegyzem, aznap egyedül az a gép... Úgyhogy Toronto helyett Montrealba kellett repülnünk, majd ott megint átszállnunk. Párizsban viszonylag könnyen ment az átszállás, bár nehezen tudtuk magunkat megértetni a bunkó francia csürhével. Elég jól beszélünk angolul. Öröm az ürömben, hogy a montreali gépen csak első osztályra tudtak tenni minket, amit lenyelt a társaság, úgyhogy legalább kényelmes utunk volt oda. Azt azért megjegyezném, hogy az első osztályon a bunkó steward nem volt hajlandó angolul beszélni velünk, pedig a kolleginája szólt neki, hogy csak angolul beszélünk. A tengeren túli gép szintén csúszott, úgyhogy Kanadában is lecsúsztuk a helyi járatot, de ott szerencsére óránként megy gép Torontóba. Végül odaértünk. Hazafelére egy 25 éves szutyok gépet kaptunk, nagyon kényelmetlen volt, Air France rulez. Természetesen megint csak másfél óránk volt átszállni, és tököltünk a kifutón is egy csomót, úgyhogy ismét szoros átszállás várt ránk. Az D terminálból kellett volna átmennünk az F-re, de az E-n bomba riadó volt, úgyhogy nem engedtek át minket. Lelkes katonáik pedig basztak útbaigazítást adni, hogy akkor most merre tovább. Az információs pultnál meg még a bomba riadóról sem tudtak. Rengetegen késték le a gépüket ez miatt... Mi azért közúton rohanva, egy keveset buszozva, majd még többet rohanva elértünk a Check in-ig. Csapzottan, idegesen kellett elmagyarázni a hülye nigger franciának, hogy a táskámban a nagynéném hamvai vannak. Nem értette, alig beszélt angolul. Röhej. Akkor értette meg, mikor mondtam, hogy halott ember. De azért a krematóriumi, meg az egyéb iratokat átvizsgálták még, hadd szívjunk... Bátyámat is alaposan átvizsgálták, pedig vele sem volt gond az addigi 6 átszálláskor... Végül rohannom kellett, hogy várjanak meg minket, minden ajtót újra ki kellett nyitniuk csak miattunk. Végül elértük, és sikeresen hazaértünk. Hollandián keresztül 20 ezerrel lett volna több az út, de Mi még egyszer be nem tesszük a lábunkat a franciákhoz. Air France Én így szeretlek. :) Átszállásra pedig minimum 3 órát illik számolni. 1 óra késés, fél-fél óra tökölés a kifutón, és buktad is a szűkös átszállásokat.
2010. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Olyan irodával ne repülj, aki 1.5 óra átszállást hagy olyan embereknek, akik még életükben nem ültek repülőn... De sztem annak is kevés 1.5 óra, aki heti szinten röpköd. Én legalább is nehezen tudom elképzelni.
2010. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

jaja.


mi amikor egy pár éve brazilba nemtünk, szaladoztunk franfkurtban, mint pók a falon.

2010. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!