Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Rio de Janeiro Copacabana...

Rio de Janeiro Copacabana bícsen van valami strandettiket amit európait turistáknak is tudni kell?

Figyelt kérdés

Rio karnevállra szeretnénk majd menni meg strandolni is a híres beachen.

Van amit tudni kell?

Sok a zsebes?

Vagy lehet monokinizni?


2023. okt. 19. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Egész Rioban sok a zsebes. Annyi kellemetlen élmény engem még soha nem ért sehol, mint ott.Buszon, utcán, utcai karneválon is (ilyenkor az utcákon is karnevál van, nem csak a Hipódromoban ) meg akartak lopni. Ha fizetnének érte sem mennék vissza.

Azt viszont nem hinném, hogy a strandon lenne bármi más etikett mint nálunk, legalábbis nem tapasztaltam semmit.

Rengeteg szép testű lány és fiatal izmos pasi volt. De komolyan, mi csak lestünk :))

2023. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a karnevál ideje alatt voltam, zsebessel szerencsére nem hozott össze a sors.


Nincs semmi különös etikett

2023. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A topless sajnos nem megengedett:

Keep your top on

It is illegal to go topless in Brazil and this rule is taken very seriously. Avoid confrontation with the police or locals by keeping bikini tops on at all times.

[link]

2023. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Valójában a víz alatt használható a mackóspré. Neked ez a legfontosabb.
2023. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Kik azok a Strandettik? A Strandetti család?
2023. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

"Copacabana bícsen"


Na, ha ezt így előadod Rióban, garantáltan agyatlan gringónak fognak nézni :)

Amit tudni kell: legalább alapszinten, a legfontosabb dolgokat portugálul. A brazilok nem igazán tudnak angolul.

2023. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!