Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mexikóba tervezek egy utat....

Mexikóba tervezek egy utat. Sok veszéllyel járna?

Figyelt kérdés
A fővárosba és Acapulco-ba szeretnék menni...sok betegségről meg veszélyről hallottam azóta már nem vagyok benne biztos hogy elmenjek-e!? Ti mit gondoltok erről?

2012. jún. 26. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, szervezett csoporttal, és vigyázz magadra, azért nem annyira életveszélyes :)
2012. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! azthiszem csoportal fogok menni! :)
2012. jún. 28. 10:22
 3/8 anonim válasza:
28%
ne menj
2012. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Menj olyan sok veszély nincs de ilyen helyeken a vizet inni nem szabad. :D Ilyen utcai szarokból főleg!
2012. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát megfogadom! köszi a válaszokat ! Hahaha nem terveztem hogy szökőkutból fogok inni de köszi a választ!
2012. jún. 29. 15:24
 6/8 anonim válasza:
A mexikói uFÓK NEM HALOTTÁL RÓLUK .....
2012. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hááááát furcsa emberekkel ne álj szóba, :)
2012. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjél, ha van lehetőséged, ja és ne hallgass olyan baljós tanácsadókra, akik még az ország közelében se voltak. Én Mexikóba csak átutazóba voltam, de már kétszer voltam karibi részen és sokkal veszélyesebb országban is voltam, mint Mexikó. Nekem álmaim helye és tuti megyek majd még vissza, mert imádom a tengert, az időt, élővilágot, a légkört stb. Én mind kétszer szervezett úton voltam, de most már akár bevállalnék saját utat is, mivel tudom mire kell jobban figyelni. Ha esetleg van kérdésed, akkor nyugodtan írjál priviben és válaszolok.
2012. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!