Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyedül is...

Van itt olyan aki egyedül is elment nyaralni?

Figyelt kérdés

Jövőre elég sok helyre tervezek elutazni M.O-on belül, viszont úgy alakult hogy szingli lettem és szeretnék picit magamra öszpontositani, ezért most költözöm is egy nagyobb városba :)

Ha egyedül utaztok hogyan kötitek le magatokat? A strandolás pl nem uncsi? Vagy inkább menjek majd barátokkal? Ha szerzek addig

Milyen programokat érdemes csinálni egyedül


A magànytól picit tartok de nem hiszem hogy annyira vészes lesz


Egyébként lenne itt olyan aki szívesen benne lenne egy kisebb szolidabb nyaralásban még ismeretlenül is

Pl leugrani a balcsira túzárni strandolni éjszakai utca partykra menni

Nem mindegy, én 22 L vagyok


2022. nov. 13. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Moziban többször voltam már egyedül, túrázni is. Persze sokkal jobb, ha van társaság.

Most pár napos wellnessre készülök egy lánnyal, akivel előtte legfeljebb egyszer fogok személyesen találkozni. De van egy olyan érzésem, hogy nem fog összejönni.

Szóval rajtam nem múlik, én szívesen benne lennék.

2022. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megtartom a kérdést és hátha nyáron összejönne :) merre laksz?
2022. nov. 13. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Budapest.
2022. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szintén :)
2022. nov. 13. 09:06
 5/11 anonim válasza:

Kár hogy messze vagy, én is egyedül járok

22f

2022. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Te hol laksz?
2022. nov. 13. 10:23
 7/11 anonim válasza:
Egertől 40km
2022. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én is szívesen mennék, akár 1-2 napos kiruccanásra is, sok helyen nem jártam még belföldön. Nem tudom a korkülönbség számít e, mivel kirándulásról, kikapcsolódásról van szó?

F/42 Heves megye, Budapesttől 67 km.

2022. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kor nem számit :)
2022. nov. 13. 11:57
 10/11 anonim válasza:
100%

8-as válaszoló vagyok. Értem.

Kedves kérdező, neked az ország mely részei tetszenek, ahová szívesen mennél? Engem a Dunántúl, Balaton környéke nyűgöz le leginkább. De a főváros környéki helyek is, még azon a részen is sok helyet szeretnék megnézni.

2022. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!