Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen érzés repülővel utazni?

Milyen érzés repülővel utazni?

Figyelt kérdés
Még sosem repültem gépen és most sem fogok. :D de a családom 2 tagja igen. Nektek milyen tapasztalataitok vannak, félelmetes repülni, vagy semmi különös, vagy milyen? Légyszi próbáljátok leírni nekem az érzést :-)
2009. jún. 2. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresem repülök,és nem szeretem.Hogy miért? Mert ahogy felszáll,én rögtön szédülök.Ilyenkor nem tudok még wc-re se menni,mert annyira rám jön a szédülés,hogy szinte hányinger kerülget.Persze bennem van az is,hogy ez az egyetlen közlekedési eszköz ahonnan nincs menekülési lehetőséged,ha ne adj isten zuhanni kezdene.De nem mindenki így éli át.A fiam imád repülni,főleg amikor elkezdi a sebességet,és száll fel a gép,vagy amikor légörvénybe kerülünk,és érezni,hogy dobálja a gépet..(ez sem vészes.csak én érzem annak:) ) Ilyenkor a fiam még OLLÉ-zik is mintha foci meccsen lenne.A többi utast általában megnevetteti evvel...
2009. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

számomra egyáltalán nem félelmetes:)

amikor elkezd emelkedni a gép olyan jó érzés, így érzed h egyre gyorsabb és emelkedik..tök jó én szeretem

és az a jó h még a fülem se dugult be pedig általában sokmindnekinek beszokott..

amikor meg már fennnt vagytok akkor meg már olyan mintha nem is lenne semmi.

és szerintem nagyon biztonságos ez a fajta utazás.

amúgymeg úgy gondolom h senkinek se kell rosszakat mondani erről mert a végén csak bebeszéli magának az illető..szinte már várja h mikor érzi magát rosszul meg így meg úgy

nekem is az első repülésem előtt mondták h így lesz rossz meg úgy és már tényleg vártam h mikor érzem magamat rosszul:Dde hála Istennek nem lett semmi:)

jó utazást

2009. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs rossz tapasztalatom. Az egészben az a legjobb mikor begyorsít a kifutó pályán az emelkedés előtt, de amikor elérjük a fix magasságot, ott már olyan, mintha vonaton ülnél, semmi különös. Kicsit pattog csak a fülem, és az egyetlen ami zavar, hogy nekem az orrom tök kitágul. A landolás sem vészes egyáltalán, a kilátás meg tök jó. Lehet látni a felhőket, meg alattad az utcákat, autókat. Este kivilágítva tök jó látni a nagyvárosokat
2009. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

az szerintem is a legjobb amikor kezd felszállni:)és begyorsít

de mondjuk jobb mint a vonat mert sokkal simább az utazás és nem rezeg vagy mi

meg sokkal csnedesebb is:Dazért ez jó:D

kitágul az orrod?

az hogy?

else tom képzelni

2009. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak egyzer utaztam,de alapjában véve pozitív élmény volt.Felszálláskor nagyon furcsa volt,de azt hittem rosszabbul fogom tűrni,mivel pánikbeteg vagyok.Szédülésszerű érzést éreztem,és a fülem nemcsak bedugult,de kifejezetten megfájdult,(csak az egyik)Mikor utazómagasságba értünk,akkor már nem volt semmi gond,vagy inkább ezekért a kellemetlenségekért kárpótolt az a csodálatos látvány,amit a gép ablakából kinézve tárult elém.Amikor fordult a gép,az is elég kellemetlen érzés volt... Szeretnék minél hamarabb újra "repülőzni",mert nagyon nagy élmény.A kérdést feltevőnek is ajánlani tudom.Egyszer legalább ki kell próbálni az életben!
2009. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is elég gyakran utazom. :)

Szerintem egyáltalán nem rossz.

Azt szeretem a legjobban,mikor ráfordul a kifutópályára és kb 5 mp. alatt felgyorsít 300-350-ig,az durva érzés. De nem rossz!! (kocsival milyen lehet :) )

Mikor száll fel csak annyit érzel,hogy dőlsz hátra egy kicsit.

Amikor elérted az utazómagasságot, igen, kb. olyan mint a vonat.Néha megremeg kicsit,de nem vészes.Eddig egyszer keveredtünk egy nagyobb légörvénybe,ott eléggé rázott,meg 1-1 másodpercre elgyengültek a lámpák,de amúgy semmi.

2009. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkinek :-)

Egyszer én is szeretném kipróbálni, de most egyelőre nem én megyek, hanem Anyu és az egyik tesóm. (Anyunak is ez lesz az első :-))) tesóm már repült párszor)

Köszi mindenkinek és utazzatok jó sokat! :)

2009. jún. 3. 15:57
 8/9 anonim válasza:
100%
Akárhányszor megyünk nyaralni,mindig repülővel megyünk!Sokkal jobb,már csak az előkészületekben is,hisz nem pakolsz 1 hétig..kaját ruhát..hanem elég 1-2 nappal előtte bepakolni.No meg azért nem mind1 hogy 24 óráig buszozol vagy kocsizol éppen..vagy mondjuk 2-3 óra alatt kényelmesen ott vagy!Én nagyon szeretek repülni..mikor száll fel a gép, olyan érzés,mikor kocsiba vagy és átmentek egy leejtőn és érzed a gyomrodban azt a fura érzést..vagy amikor a lift elindul..nem rossz..meglehet szokni:)Amikor egyenesben van semmit sem érzel..mintha állna a repcsi..leszállásnál meg ismét ugyanaz mint a felszállás..érzed a gyomrodban..mikor vidámparkban vagy..(hip-hop torony)..olyasmi érzés:)Egyébként szerintem nem lehet elmesélni..át kell érezni..de azért remélem tudtam segíteni:)
2010. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
IMÁDOM!!!!! A legjobb dolog a világon :)
2010. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!