Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen érzés repülővel utazni?

Milyen érzés repülővel utazni?

Figyelt kérdés
Igaz hogyha rágózok akkor nem dugul be a fülem? Hányinger előfordulhat? Hogyan üssem el az időt ha nagyon unatkozom? Nappal jobb utazni vagy éjszaka? Mit nem lehet felvinni a gépekre? Utazáskor lehet nálam telefon? Előre is köszi! :)
2011. márc. 20. 12:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A rágózás nálam használt, nekem hányinger az utazás előtt volt, mert nagyon izgultam. Az elindulásig semmilyen elektromos eszköz nem lehet bekapcsolva, de miután felszállt, utána használhatod a laptopod, vagy az mp3 lejátszód. Éjszaka nagyon jó utazni, hogy kint sötét van az baromi jó. Repülőgépre nem lehet felvinni: fegyvert, drogot, szúróeszközt. Utazáskor lehet nálad mobiltelefon, de természetesen kikapcsolt állapotban :D
2011. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen a rágózás az segít. Ha nagyon hányingered lenne felszálláskor akkor ne nézz ki az ablakon fordulj el, vagy figyeld az embereket. Utána már nyugodtan nézheted a Földet ha már vízszintbe van a gép, csak figyelj,mert majd megint emelkedni fogtok. Olvass könyvet,hallgass zenét. telefont csak addig kapcsold ki, amíg eléritek a repülési magasságot, utána már csinálhatsz képeket. De leszállás előtt megint kapcsold ki.

Szerintem egyértelmű mit nem vihetsz fel. kaja,pia,drog,szúró vágó eszköz. éles tárgy pl: kés,bicska.fegyvernek látszó tárgy. Kellemes repülést :)

2011. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor amire tudom a választ. A rágó jó megoldás, de ha grimaszokat vágsz, hogy kiduguljon a füled, az jobb - legalább is nekem az jött be. Mondjuk hülyén nézhettem ki... Nem vagyok hányós típus. Vigyél olvasnivalót. Csak nappal utaztam, és lenyűgöző volt a felhők felett a tiszta kék eget és a szikrázó napsütést látni. Felejthetetlen. Nem tom, mit nem lehet felvinni a gépre. A telefon nálad lehet, de ki kell kapcsolni, még felszállás előtt. A stewardess szól is érte. Amúgy csomagban egyébként sem szerencsés feladni a telefont, mert sanszosan nem érkezik meg... vagy darabokban.
2011. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca. ***** válasza:
100%

rágó jó, ha mégis bedugul fogd be az orrod és fujd erősen a levegőt. vagy ásíts, vagy nyújtogasd az arcod mintha ásítanál:)

hányinger nekem nem volt, olyan mintha egy nagyon nagy nagyon gyors és nagyon hosszú liftben lennél.

hányinger ellen mondjuk én úgy tudom épp az a jó, ha kinézel az ablakon, és egy távoli pontra szegezed a tekinteted. táncnál is így van, meg autóban is... de hát kitudja:)

elektromos eszközt már leírták.

nem vihetsz fel folyadékot, csak bizonyos mennyiséget (légitársaság függő) és azt is csak kis tasakba. nem lehet nagyobb a poggyászod az adott méretnél. szúró vágó eszköz nem lehet nálad, meg semmi gyanus.

2011. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamóca. ***** válasza:
100%
egyébként légitársaság honlapján nézz körül, ott le van írva minden. plusz hogy abba az országba ahova utazol mit nem szabad vinni. pl vannak országok ahova húst vagy virágföldet nem vihetsz. jó ez buta példa azt kézibe úgyse viszel, de azért olvass utána:)
2011. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ugy gondolom felsz az elso repulestol. 10x nagyobb az eselye annak, hogy balaset es a repuloter fele vezeto uton, mint a repulon. Tehat azon ne idegeskedj. A legjobb erzes, amikor gyorsulni kezd. Mar csak az miatt erdemes kiprobalni. A foldeteres is hasonloan jo. En nappal szeretek utazni, mert latszik minden a magasbol, persze ha szep az ido...
2011. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! =)
2011. márc. 20. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is lesz semmi gond. Én elég sokat utazom repülővel, de soha nem volt gondom. Ne izgulj az a legfontosabb, inkább élvezd az utazást. A felszállás a legjobb, olyan mint a hullámvasút felfelé. Ha szereted...

Nappal menj és ablakmellé kérd a helyed,időben menj ki és akkor kapsz oda.

2011. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2011. márc. 22. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is sokat repültem már, és rengeteg szituációt megéltem: Viharos felszállást, ahol a légiutaskísérőnek is rémült arca volt. Hatalmas rázkódásokat, légörvényeket. olyan landolást, mintha beleverte volna a pilóta a kifutópályába a gépet. De volt olyan is amit végig aludtam, vagy csak az ablakra tapadva végigbámultam. és esetenként változóak a rosszulléteim van olyan ahol semmi bajom, van ahol végig rosszul vagyok és főként leszálláskor dugul be a fülem. Éjjel is és nappal is gyönyörű tud lenni az utazás, ha már úgy adja legyen kényelmes is ezért általában megpróbálok mindig olyan légitársasággal utazni, hogy a repülőgép Boeing legyen. Ilyen pl. a Malév. Az eddigi legjobb amelyikkel utaztam. És hogy mit nem vihetsz fel ? Gyakorlatilag mindent felvihetsz, ugyanis a biztonsági ellenőrzés utáni részen szinte bármit megvásárolhatsz... Drogot meg fegyvert ugyan nem, de a gatwicki reoülptéren láttam olyat, hogy egy egész késkészletet is meg tudtál vásárolni. A rágó-legendát pedig még nem próbáltam. De szó-mi-szó, mindig várom az újabb repülést, mert szeretem... :D
2011. márc. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!