Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Értesítettek e-mailben, hogy...

Értesítettek e-mailben, hogy dotáció lett kiutalva számomra: 3 nap ingyenes szállás. Ez kamu vagy valóság? (1900, -Ft-ot kell átutalni az érvényesítéshez)

Figyelt kérdés

"Szeretettel értesítjük, hogy kiválasztották az Elsőbbségi Előfizetők köréből. Sorsolásos úton az EPETF Bizottsága támogatást utalt ki Önnek 3 napnyi elszállásolásra.

Az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért („Az én határtalan Európám 2012” forduló) a következő kiutalást kapja:

A kiutalás fajtája: 3 nap fizetett elszállásolás."

Valaki kapott már ilyet? Vagy csak a pénzt akarják kicsalni? Nem nagy összeg, de nem akarom kidobni az ablakon.


2012. márc. 25. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Kaptunk már ilyet. Bár régebben 5 napról szólt :)


Nem tudom, hogy valóban ingyenes-e, de az utazást te fizeted, sőt, mindenféle pénzeket akasztanak még le az ingyenes szállásért... Az első "hitelesítés" (pár éve) 8.000 Ft volt, úgyhogy kihagytam a próbálkozást.

Másrészről, olyan nyereményben nem hiszünk, amiért nem tettünk semmit, de fizetni kell érte :D

2012. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez óriási kamu.

Gondolj bele,te befizeted,pláne annak,aki gazdag,1900 forint nem pénz.


Ha befizeti 1000 ember(országos szinten ez nulla),az már 190.000 tiszta,nettó haszon a szervezőnek,és semmit nem tett érte,csak küldött egy automata e-mailküldő rendszeren keresztül e-maileket,feltételezem,mégcsak nem is egyesével,hanem tömegesen bcc(titkos címzett)- ként mindenkinek.


Erről az EPETF-ről pedig sose hallottam.Legjobb esetben is,ha nem kamu a cég maga is,akkor is ilyen valós,de kamudolgokat hirdető cégről lehet szó,mint a Readers' Digest.Ez a cég (a Reader's Digest) országosan küld rendszeresen anyagokat,kiadványokat,ezt-azt(nekem is) .Nekem pl már vagy 20 x elküldték ilyen-olyan autóknak a -persze kamu- kulcsát, hogy már majdnem megnyertem,csak ezt tegyem meg érte(az 'ezt' persze pénzbe kerül)

2012. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kamu!

A szállás valóban ingyen van,de az ellátásért fizetni kell.

Értem ezalatt az érkezést,ami a végén drágább mint maga a szállás.

Mi is kaptunk ilyent,érvényesítettük is,de aztán nem használtuk fel,

2012. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és a kétezer forintokból valaki összeszed minden hónapban egy csomópénzt.....
2012. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kamu de a végén többe kerül mintha magadtól elmennél 3 napra wellnesellni.
2012. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22:29

Na még egyszer számold ki!

(Vagy csak nagyvonalú vagy?)

2012. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, inkább nem veszem igénybe:))

Bár eljutottam a bankkártyás fizetésig, s akkor már 7 nap szállást ígértek, de szkeptikus vagyok...

2012. márc. 26. 08:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is először csak 3 nap volt,mi sms-ben fizettünk 2000Ft-ot,utána már 7 nap lett belőle.

Felhasználhatod külföldön.belföldön egyaránt,minden olyan szálláshelyen ahol elfogadják.

Végülis semmi kamu nincs az egészben,egyszerüen csak arról van szó,hogy a szálláson kívűl minden másért fizetned kell,ami Pl:külföldi szállás esetén már nem is olyan olcsó,még akkor sem ha a szállást nem kell fizetni!

Amit viszont kell:

-utazás költségei.

-utasbiztosítás (ha köttök)

-étkezés-ami ugye lehet félpanzió és teljes ellátás.

és ezek főleg az étkezés máris drágább mint a 7 éjjszaka.

Na ezért nem használják ki sokan.

Akkor érné,meg ha például amúgy is nyaralni készülnétek és abban a szállodában amit kinéztetek ott elfogadnák.

2012. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én külföldre nem tudnék menni egyáltalán, esetleg belföldre, de bizony drága az utazás, az étkezés, fürdőbelépők, idegenforgalmi adó... Ezekkel mind számolni kell, s hol van még a költőpénz.

Meg az a helyzet, hogy most éppen nincs is kivel mennem...

2012. márc. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!