Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Busszal való utazás, olyan...

Busszal való utazás, olyan ami olcsó? Tengerparthoz szeretném eljuttatni a 2 gyermekemet.

Figyelt kérdés
Szeretném őket ebben az életben legalább egyszer elvinni. Busszal való utazást néztem, olyat ahol a buszon lehet aludni, nincs szállás. 2 naposra gondoltam. Ajánlani tudnátok nekem egy megbízható céget esetleg ti már nyaraltatok így?
2012. júl. 28. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

" ti már nyaraltatok így?"

Bocs, de ez nem nyaralás! (Ez villámlátogatás inkább.)


Egy napos "csobbanás" címszó alatt keresd a gugliban.

2012. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, Magyarországon belül hol laktok, mert az is rengeteget számít, de mi a horvát tengerpartra rendszeresen leugrunk autóval pár napra. Persze szállást azért szoktunk fizetni, de azt ott apartmanban viszonylag olcsón is meg lehet úszni. Azt, hogy éjszaka a buszon, aztán egy nap a tengerparton, és következő nap megint buszon, az ellenségeimnek nem kívánnám, nemhogy a gyerekeimnek. Hosszú még az életük, nem ez az utolsó lehetőségük tengerpartra menni. Én 19 éves voltam, amikor életemben először láttam a tengert. Anyukám akkor még soha. Most 40 vagyok, és kb. 10 éve rendszeresen járunk nyaralni, és mindig visszük magunkkal őt is. Nem kell ezt elsietni, pláne nem ilyen áron. Két éjszaka egymás után buszon iszonyat kimerítő. A tengert sem élveznék a gyerekek egy ilyen éjszaka után.
2012. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha így akarsz utazni, és meg tudod oldani, sokkal inkább javasolnám Odesszát, az oda-vissza fejenként 6000Ft-ból megvan (ez a Csap-Odessza jegy, erre még rájön az odáig való eljutás, de azt, hogy az mennyi nagyban befolyásolja, hogy merre laktok), kényelmes, kulturált hálókocsis vonaton, ahol tiszta ágyneműt kaptok, kényelmesen el lehet feküdni, és lehet aludni. Sokkal stresszmentesebb, mint valami horvátországi buszon nyomorogni 7-8 órát. Ha érdekelnek részletek, kérdezz nyugodtan.
2012. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom ahogy előttem írták: nem hiszem gyerekek álma lenne így lubickolni. Lehet h inkább te vágysz annyira a tengerpartra.

Gyerekként sztem élvezni tudják a balatont is, sőt.

kényelmesebben el tudnak lenni és ki tudják élvezni a pancsolást.

Habár én nem szeretem a balatont de gyerekként nagyon élveztem az ottani pár napos üdülést, amit egy futtában megtett 1 napos csobbanás nem tudott volna pótolni.


Utolsó: magyarul úgy érted h Csaptól Odesszáig 3000 Ft?

Át kellett szállni valahol? Én így tervezem az odautat bár csak jövő nyáron - az sajna még messze van.

2012. szept. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!