Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova mennétek a helyemben,...

Ti hova mennétek a helyemben, vagy mi éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Két lehetőségem van: 1. május 17-én mehetnék magyar nyelvből köztársasági versenyre. A községin is és a körzetin is 2. lettem.

2. Az iskola énekkarával május 15, 16, 17 Budakeszire mehetnék, ahol családok fogadnak bennünket. Fellépünk és kirándulást is szerveznek nekünk Budapesten.


Szerbiában élek és kevés lehetőségem van Magyarországra utazni, de lehet hogy nem akad több ilyen alkalom, hogy köztársasági versenyen vegyek részt.



2013. máj. 9. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Verseny. Avval sokkal nagyobb sikered van. Aztán ha nagy leszel utazol eleget.
2013. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem az utazni tök jó. De viszont az a verseny. Ha iáig eljutottál szerintem mennyél tovább. Verseny az lenne a helyes döntés (számomra).
2013. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Verseny. Pestre sokat tudsz még jönni a jövőben és amúgy se maradsz le semmiről.
2013. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Diploma = Munka

Munka = Pénz

Pénz = Nyaralás

Elmész versenyre lesz diplomád. A diplomának köszönhetően lesz állásod (munka) és így fakad a pénz. A pénzből jöhetsz ide Magyarországra.

2013. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Magyarország egy nagyon unalmas hely. Menyj inkább versenyre.
2013. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ha elmegyek a versenyre és nem érek el semmilyen helyezést, akkor megbánom, hogy nem mentem Budakeszire
2013. máj. 9. 17:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Verseny. Egyértelmű :**
2013. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mekkorák az esélyeid, hogy eredményt érj el a versenyen? Hányan indultok? Ha mindenki az eddigi formáját hozza, akkor a 2. hely kevés lesz.
2013. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

Az sem baj ha nem érsz el helyezést. Szerintem anyukád is jobban örülne ha nem megyel el egy idegen országba. Szerintem a versenyre menyjél. Üdv

20/F

2013. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Verseny. Budapestet meg ne bánd, nem ér egy kalap xart sem.
2013. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!