Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Balatonra mennyi pénzből...

Balatonra mennyi pénzből lehet kijönni kényelmesen 5 napra?

Figyelt kérdés
Van 35000 ft-om, és sokan mondják, hogy az kevés. A szállás 12000/fő az 5 napra, ezen kívül vonat 4000 körül. Alkoholt itthon vesszük, arra olyan 8000 körül gondoltam, és dohányzom, + kaja. Tényleg kevés a 35000?

2013. júl. 10. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia

Talán elég da kaja napi egy főt kaja én Balatonberényben előfizetés 770ft a napimenű 1050 ft

Tudom a kérdés nem a kaja volt meg nem a reklám de gondolom jönnek a hozzá szólások hogy azért a pénzért mit kapsz.

Ha nem mész Disco meg szórakozni akkor elég

Ugyan akkor nem értem minek cipelni a piát hiszen Tesco,lidl,Spár ,penny ott is van ugyan olyan áron.

egyik napi menű


[link]


Másik elő fizetés


[link]

2013. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ez az alkoholmennyiség 1 főre vonatkozik és 1 doboz cigi elég neked 5 napra, akkor 2000 marad naponta minden másra. Szerintem is kevés.
2013. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

és akkor kb mennyi kéne szerintetek?

40-45?

Amúgy majdnem minden nap buliznánk :D

2013. júl. 10. 22:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nem elég ha minden nap bulizolfőleg ha pénz rabló Siófokra mész!!!
2013. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

oda megyünk :D

45000 elég?

2013. júl. 10. 22:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hová mentek strandolni. Mivel van ingyenes és fizetős. Szerintem egyszer érdemes a fizetősre is bemenni.

A Palace-ba elég drága a belépő (3000, h jól tudom), de minden nap van valami italakció, van hogy ingyen is van valami. bővebben: [link]

Ennivaló sem olcsó, te tudod, hogy mennyit szoktál enni egy nap. Esetleg ha olyan a szállás, akkor süssetek vmit a kertben együtt.

2013. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez semmi, egy nap alatt elköltök ennyi pénzt. Alkoholt felesleges otthonról cipelni, van ott is Tesco, Lidl, Spar és társai. Mennyit füstölsz el? Ha a 35-ből lejön a vonatjegy és a szállás, az 19 ezer az ételre, dohányra, és minden másra, az SEMMI. Nagyon kevés.
2013. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És akkor mit gondoltok mennyi kéne?

Napi fél dobozzal szívok amúgy.

2013. júl. 11. 14:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért itt az utolsó válaszoló eléggé el van szállva magától...

Mondtam kérdező, te tudod, mennyiből jönnél ki, de ha megmondod, hogy mennyiért szoktál cigit venni és a nyaralás 5 nap, vagy 5 éjszaka készítek neked egy költségvetést nagyjából. Kérdés még: Hová mennétek bulizni? Fizetős strandra mentek-e? Reggelit vesztek-e a Tescoban és miket? (kenyér+vaj+zöldség+péksüti+narancslé? Ásványvizet, vagy kólát szoktál inni? Hány sört tervezel egy nap? Ebédet gondolom a strandon esztek, de vacsorára mi a terv? Bogrács? Étterem? Pizza? Meki?

2013. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

5 éjszakára megyünk, de 6.nap délelőtt már indulunk haza.

820 a cigi, és olyan 3-4 dobozzal gondoltam hogy veszek. Bulizni nem fogunk minden nap de az 5-ből egy 3 estét biztos (Palace, Captain Morgan, Beach Bar). A strand ingyenes, és oda is megyünk végig. Reggelire nincs nagy igényem 1-2 péksüti, vagy ilyen bacon bagett ami 150 ft körül van. Üdítőket nem iszom, csak szénsavmentes ásványvizet. Sört boltba vennénk olyan 2-3-t tudok inni egy nap. Ebédet igen a strandon lángos, hamburger, akármi. Vacsorára pedig van mondjuk bogrács és grillezési lehetőség, ezekhez alapanyagokat még itthonról szülők tudnának adni, meg tojást is ami reggelihez szintén jó, csak hát annyi hogy cipelni kell. Éttermet nem igazán tervezünk, max egy mekit. Még a tömény szesz lehet sok. Vennék két nagy vodkát, és 3 üveg fütyülőst. Szóval ezekre kellene még pénzt költenem a szálláson, és a vonatjegyen kívül.

2013. júl. 11. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!