Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Félhetek a repülőn a h1n1...

Félhetek a repülőn a h1n1 ellen? Elkaphatom? Londonba is nagy a virus?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 10:13
 1/7 anonim válasza:
a repülőn biztoss nem kaphatod el, mert aki lázas, fel sem szállhat a gépre! úgyhogy no para
2009. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a héten 40000-ember lett beteg, szóval tök mindegy, ne a repülőtől parázz, hanem a busztól, az sokkal veszélyesebb ebből a szempontból. A vírus pedig mindenhol ugyanolyan kicsi, csak elektronmikroszkóppal látható.
2009. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki megbetegedett, nem lesz azonnal lázas, viszont már így is fertőz. Repülőn viszont légcsere van és szűrők. Én a villamoson jobban félnék. Egyébként viselhetsz szájmaszkot, az ad némi védelmet.
2009. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, 1. ezt a kérdést már feltetted, 2. bárhol el lehet kapni bármit, ezen kár aggódni, mert csak magadat idegeled ki. Ha a járvány meg akar találni, megtalál. Ha ennyire félsz, miért nem oltatod be magad?
2009. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én most voltam írországban,mégsem kaptam el,pedig állítolag ott nagy a fertőzöttség
2009. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A vírus pedig mindenhol ugyanolyan kicsi, csak elektronmikroszkóppal látható."


Ez nagyon tetszett. :)

2009. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
S elkapod, s meggyogyulsz. Sok ismerosom van, h elkaptak, s helyrejottek. Ez csak hoszti, h nem tom hany ezer emberbol meghal 1-2... sima tudogyuladasban is halnak meg emberek... TV...
2009. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!