Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Önkéntes munka külföldön?...

Önkéntes munka külföldön? [bővebben lent]

Figyelt kérdés

Lehetséges önerő (tőke,pénz) nélkül kimenni akárhova önkéntesként? marmint szivesen utaznék világot látnék stb... de anyagliag egyáltalán nem állok úgy hogy akár egy repjegyet is kitudnék fizetni.. de mint mondtam utazni szeretnék.. és segíteni dolgozni.. ha esetleg tudnátok vmi infokat adni.. vagy linket.. vagy akarmien tapasztalatot.. ausztráliába afrikaba akárhova önkéntes munka lehetséges? :D francia légión is gondolkoztam de azt biztos nembírnám.. de valahova menni szeretnék.. mert unalmas sivar az életem-... remélem nemfogtok most lehurrogni.. mert elég érdekesre sikeredett eza kérdés..


boldog uj évet mindenkinek


2010. jan. 1. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Én néztem egyszer, hogy milyen feltételekkel lehet kimenni Afrikába önkéntes munkára, de nem nagyon nyerte meg a tetszésemet dolog, ugyanis 1500Eurót kellett volna kifizetnem oktatásra, ami 6 hónap Dániában. Ezt a díjat ugyan le lehet dolgozni a szállásodon mosogatás/főzés/takarítás formájában, de 6 hónapig valamiből meg kell élned, és időd nem nagyon marad ezek mellett, tehát egy fél évre elegendő pénzt csak össze kell szedni, plusz az utazást Dániába. Innen már ők visznek ki a célországba, ahol kapsz szállást, meg napi 3 étkezést, de fizetésed nincs, így ha ezen felül akarsz valamit költeni, azt megint neked kell magaddal vinni, és ez újabb fél év.
2010. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Idegen nyelvi ismerettel!!!

2010. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

EU-nak van egy jó kis programja.én jövőre megyek ezzel Spanyolországba.(30éves korig lehet menni)

olvass utána

EVS a neve

Európai Önkéntes Szolgálat

írd be google-ba mindent megtalálsz

2010. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak utazgatás a lényeg akkor szedd össze a cuccod és stoppal indulj neki a világnak. És ha kell társaság szólj nekem, bár Afrikába nem mennék:)
2010. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3.vagyok

amúgy az EVS mindent fizet.)

nem feltétlen kell nyelvtudás!

2010. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
beírtam a googléba de konkrétan arról amit te mondtál nemnagyon találtam infót.. röviden leírnád nekem ha van időd hogy mik a feltételek.. meg részletek? amugy 20éves vagyok :)
2010. jan. 1. 17:28
 7/15 A kérdező kommentje:
ja amugy az angolom az elég jó
2010. jan. 1. 17:29
 8/15 anonim ***** válasza:

3.vagyok


[link]

2010. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

megint én!az EVS-es;)

írj privit,ha vmi nem világos:)

2010. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2010. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!