Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű gurulós bőrönd? Tudtok márkát ajánlani?

Figyelt kérdés
Van nekem egy régi, amelyet még külföldön vettem, és bármit kibírt éveken keresztül, még ma is használom. De utána bármilyet vettem a családtagjaimnak, annak 1-2 használat után vagy kitört a kereke, vagy szétjött a húzója. Nem a szépség a fontos, hanem hogy nagy súllyal is masszív legyen, és stabil, könnyen húzható.

2014. aug. 31. 17:36
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Pár éve azt mondtam volna, hogy kizárólag a Samsonite jöhet szóba, de néhány ismerősöm szerint már az sem olyan, mint régebben volt.

De én még mindig azt hiszem, hogy a Samsonite talán jobb minőségű, mint a többi.

2014. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Samsonite, Wenger
2014. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Samsonite bőröndjeim vannak hosszú ideje, és semmi bajuk nincs. Jó minőségű, megbízható márka.


Inkább fizess többet egy jó minőségű termékért, mint olcsón vegyél valamit, aminek egy repülőút után kitörik a fogója.

2014. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. aug. 31. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy Samsonite Firelite, igen hasznos.


De nem ezek a legjobbak. A legjobbak azok amiknek valodi elettartam garanciajuk van, csak ezeket nem kapni Magyarorszagon. De peldaul Eagle Creek -et kapni Becsben... itt [link] van egy szep kis lista roluk.

2014. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg valami az elozohoz (miert pontoztatok le egyebkent? de fura) [link] itt van Eagle Creek, a nemet Amazonon pedig lattam Brigs&Riley-t.
2014. szept. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Samsonite, a "relatív" olcsóbbak közül pedig a YEARZ.
2014. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!