Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kanadába vagy Ausztráliába...

Kanadába vagy Ausztráliába érdemes inkább letelepedni?

Figyelt kérdés

A közeljövőben tervezem hogy elhagyom az országot.Persze hacsak meglessz a középfukú nyelvvizsgám.Szerintetek hol érdemesebb letelepedni? Egyáltalán hova lehet hamarabb letelepedni?Várom a tapasztalatokat!


Bunkók és azok,akik ebben az országban kívánnak megnyomorodni, mert itt nem hagyják élni a kis embereket, azok kíméljenek meg a hozzászólásaiktól.Köszönöm.


2010. jan. 28. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Biztos mindkettő jobb mint ez.
2010. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
van egy rokonom aki ausztráliába a másik rokonom meg kanadába van:)ott él és ausztrália sokkal jobb mind a ketten azt mondják meg mindenki akit ismerek szebb jobb.minden:)én oda mennék nem is lehetne kérdés.:)
2010. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Ha választani lehetne, akkor én Ausztráliába mennék. Bár Kanada közelebb van. De mondjuk nem igazán mindegy, ha az éghajlatot nézzük például.. Ausztráliában szinte egész évben jó meleg idő van, Kanadában meg kb mint minálunk. (bár ez attól is függ hogy Kanada melyik része)

Bármelyiket választod, jobban jársz mint akik itt laknak Magyarországon. =)

2010. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
en a helyedben Kanadaba mennek ,rengeteg a munka,es ezt egy ismerosom,mondta szoval erdemesebb oda menni! en Angliaban lakok,nem a legjobb a fizum,es elegge zakkantak az emberek+mindig borus,es esos+az angol emberek igenytelenek es piszkosak!!! Nah de mindenesetre enis gondolkozok a Kanada dolgon,jol hangzik,remelem sikerul neked es neekm is! 21/L
2010. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én is pont Kanada és Ausztrália között hezitálok. szerintem Ausztrália mellett fogok dönteni. Jobb az időjárás, nagyon befogadóak az emberek, és ott is van rengeteg munka.
2010. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem!


Nekünk is szimpatikusabb Ausztrális, de jó tudni mások mit mondanak :) Köszönöm a válaszokat :)

Mennyi idő alatt letehet a letelepedést elrendezni?

2010. jan. 29. 13:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mentem Kanadába és nem Ausztráliába mert Ausztrália mindentől szörnyű messze van. Nézzd meg mennyi idő repülővel... bármi.
2010. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
78%
Én Kanadába mennék , mondjuk főleg azért mert akkor tudnám a francia nyelvet is gyakorolni nem csak az angolt! =)
2010. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kanadaaa:D:D de majd 15-17 év múlva úgyis kiderül,hogy hol leszek:P vagy Magyarország,vagy Kanada,vagy USA..vagy Argentína:D
2010. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hírek. Kanadába kimehetsz ha tudsz háromnegyed tökéletesen franciául, 8 per 9 tökéletes angolul. Meg ötven ezer euró garancia hogy nem lopsz. Ausztráliába NEM lehet csak úgy kimenni. Nehéz hetven ezer euró kézpénz, anyanyelvi szintű angol, híresség. Új zélandra kimehetsz . Amerikába is. Ausztrália lesz a legnehezebb.
2011. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!