Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt e már vki fapadossal...

Volt e már vki fapadossal dubai-ban? Ki lehet-e birni ilyen hosszú utat fapadoson? ételárak milyenek kint, étteremben ill rendes boltokban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik fapados megy dubaiba? Szerintem egyik sem.
2014. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megy fapados dubaiba? Ez új. Egyébként pedig azt tudod ugye, hogy valójában nem fa padok vannak a repülőben, hanem kb. minden ugyanolyan, csak perkálni kell az itókáért?

Ja, meg persze egy átlagos dubai, qatari, stb. repülőn lenne ülésbe épített képernyő is. Ennyi a különbség elméletileg, de gyakorlatilag meg szerintem nincs fapados dubaiba.

2014. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Wizz megy Dubai-ba. Jóval olcsóbb mint az Emirates de szörnyű kényelmetlen ilyen távolságon. Az éttermek drágábbak mint itthon, kb. ausztriai árfolyam. A boltokban az árak nagyon eltérőek, van ami ugyanannyi mint otthon, de pl a gyümölcsök egy része horror drága.
2014. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha már utazol, repülsz, akkor add meg a módját

ne ilyen szarral repülj

emirates most nyit nálunk, akciókat csinál, megéri

2014. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5,5 óra az út majdnem. Fapadossal szerintem maximum egy Budapest-Róma útvonal vállalható, már a 2,5 órás Bp-London is szenvedés sokszor. Ha már Dubaiba akarsz menni, ne fapadossal menj. Itt van már az Emirates, ki lehet fogni jó árat.
2014. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már voltam Wizzair-rel Dubajban és nem olyan vészes, simán ki lehet bírni, viszont mostanság nem túl olcsó, ha nem sokkal drágább az Emirates, akkor menj azzal, ha sokkal drágább, akkor nyugodtan vállald be a Wizzair-t.


A konti árak nem vészesek, én főleg gyorséttermi kaját ettem, az hasonló árban van, mint itthon.

2014. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en is voltam mar a wizzairrel Dubaiban. Vegulis kibirhato az ut, de a tureshataram kozeleben van ez a 4000 km repules fapadoson. Foleg visszafele volt rossz, mert mar eleve sotetben szall fel, es semmi latnivalo nincs 5-5,5 oran keresztul. Nekem 50.000 ft ot megert h fapaddal menjek, de ha 70-80 ezerert talalsz wizzair akkor erdemes elgondolkozni az emiratesen.


A kaja arak kozertben, gyorsetteremben kb budapesti arszinvonalon mozognak, vagy kicsivel meg ennel is olcsobb. Etterembe nem nagyon jartunk.


Megeri kimenni, nagyon jo hely, csak a nagyon luxus dolgokat merik arany arban.

2014. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
150 000ft oda - vissza
2014. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!