Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tényleg nagy hülyeség-e, vagy...

Tényleg nagy hülyeség-e, vagy legalábbis furcsa dolog, hogy egy pár napos városnézés közben eljárjak kocogni. Ti lemondotok hasonló hobbijaitokról utazás közben?

Figyelt kérdés
Márciusban megyek egy barátommal "nyaralni", mondtam hogy én reggelente el fogok járni kocogni erre kinevetett. Egy kis faluban élek,erdőbe járok kocogni, de télen és tavasz elején nem tudok, viszont nagyon hiányzik. A barátom később ébred mint én, tehát nem lenne probléma, csak szerinte hülyeség, mivel pihenni megyünk, de nekem ez is kikapcsolódás. Ti lemondotok ilyen hobbikról, ha utaztok?
2015. febr. 17. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
hat en erre a par napra lemondanek rola,mert futni otthon is tudsz jarni, itt viszont kielvezhetned annak a semmihez nem hasonlithato elmenyet, hogy milyen jo reggel a szerelmed mellett kelni az agyban, es meg lustalkodni egy kicsit kozosen.
2015. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább azt az energiát a városnézésre fektetném be. Mondjuk én egy nagyon energia spórolós ember vagyok, ha úgy érzed, neked ez fontos, és bírod, akkor csináld nyugodtan.
2015. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért mentek, hogy jól érezzétek magatokat. Gondolom a te lelkivilágodnak jót tesz, a barátodnak meg mindegy, ha alszik közben. Következésképpen nem látom be, mi a probléma abban, ha valakik kikapcsolódni mennek, az egyiknek a kocogás a jó, a másiknak ez nem fáj, akkor miért ne így legyen. Csak azért, mert néhány ember számára szokatlan (nyilván nem éri fel ésszel, mi ebben a jó)?

Menj kocogni, érezd jól magad, néha pedig érj haza, mire a barátod ébred. Mindkettőtöknek ez a jobb. Aki nem hiszi, járjon utána.

2015. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Idióta angolok és amerikaiak csinálják ezt Ázsiában. pl reggel kimész Vientienben (de láttam már több helyen) és azt látod hogy pár idióta fehér kocog. Majd elfárad és nap további részét bent tölti a szállásán dögléssel. Ezért tényleg érdemes elmenni valahova.

A kocogást kiválthatod egy nagy sétával és közben látsz is valamit. az ember pont azért utazik hogy kizökkenjen a hétköznapokból és valami más legyen.

2015. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

(Nem a szerelmem, csak egy barátom. Én ettől nemfáradnék ki, sőt még jobban is érzem magam utána.)


De főleg azért ítam ki ezt a kérdést, hogy lássam, ki miről mond le, miről nem. Mert pl. olvasni szoktak azemberek utazás közben, de kötögetni, vagy repülőgépmodelleket gyártani én még egy turistát sem láttam.

2015. febr. 18. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hová mennél "nyaralni", de amikor én a spanyol tengerparton voltam, késő este mentem futni és többször, több helyi spanyol ismerősöm mondta, hogy Ő nem tenné, vigyázzak, mert veszélyes... Szóval, ha nem ismered az adott város biztonságosságát, akkor még akár rosszul is elsülhet... annyit nem ér az egész...

Bár én mindig azt mondtam, hogy ha megtámadnak, elfutok, de Ők nem nevettek rajta, hanem inkább féltettek (és ráadásul pasik voltak! :D)

2015. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ja, és majd elfelejtettem, hogy az erdőben futni és a városban kocogni teljesen más... a kemény aszfalt jobban tönkrevágja a térdet :-(
2015. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjem sosem hagyja ki a futást ha elutazunk akkor sem. O korán reggel megy futni, es külon tetszik is neki, mert ilyenkor felfedezi a környéket, hol van a pékség, hol van szep partszakasz, fürdőhely, stb. O sokat fut (tavban értem) es nem köröket tesz meg, hanem szeret hosszú utakat megtenni, igy lat sokmindent. Hazaerve mar en is ébren vagyok es mindig meséli ha vmi érdekeset látott azon a helyen.

Ha neked ez kikapcsolódás, feltöltődsz tőle, akkor ne hagyd ki akkor sem. Igy van, ez olyan mint az olvasás, van akinek az termeszetes még a nyaralás alatt is, mas meg hülyének nézi, hogy miert nem úszik helyette vagy shoppingol. Mindenkinek mas a szokása.

2015. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!