Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan juthatok el Észtországb...

Hogyan juthatok el Észtországba a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbban valószínűleg stoppolva. Kinek mi számít elfogadhatónak.


Időben foglalva az AirBaltic repjegy kijön kb. 50-ből, busszal végigszenvedve, lengyel átszálással meg valószínűleg még kevesebből.

2016. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Luxexpress honlapján nézd meg, már van budapesti járatuk is. Negyed annyiból kijön, mint az airBaltic, de több mint egynapos az út, mert ugye csak busz... De én pl. Londonon keresztül jöttem Ryanairrel, úgy feleannyi volt, mint a rigai átszállássos airBaltic. Ezeket nem kombinálja össze sok járatkeresô, mert (gondolom legalábbis, hogy azért, mert) a fapados légitársaságoknak "ponttól ponttig" a szlogenjük. Ezért neked kell egyesével keresgetned. De ha a legolcsóbbra vagy kíváncsi, akkor az a busz, az is egy hónappal elôre foglalva.
2016. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
(Ja, és ezt a választ is épp egy luxexpress buszról írtam. Van konnektor, wifi, táblagép, amin lehet netezni, filmet nézni, nagy a választék.)
2016. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
55%
Ha nem eszel sokat és gyors vagy akkor gyalog.
2016. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%
gyalog, és útközben fénnyel táplálkozzál.
2016. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 5071 válasza:
100%

Blablacar.

Megtervezi neked az árat is,így nem ér meglepetés.

A sofőr is jól jár, meg te is.

Az utat is tudod tervezni, nyilván jobb, mint a stop.

2016. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!