Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Oda vagyok a hajózásért!...

Oda vagyok a hajózásért! Létezik, hogy olyan munkát találjak magamnak, amivel egész évben (vagy ameddig csak lehet) hajón legyek és meg is éljek belőle?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lenyűgöz, már az is ha a Balatonon vagyok, de a tengeren lenne az igazi. Nem egészen a halászatra gondolok, bár ha más nincs, még azt is bevállalnám. Tudtok mondani ilyen melókat?

15/f



2016. júl. 17. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha rossz kategória!
2016. júl. 17. 20:13
 2/7 anonim válasza:
100%
Hajópincér?
2016. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

tengerész!

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Meg tudlak érteni, vitorlázó vagyok. A balaton kisgyerek korom óta vonz.

Majdnem 10 évet vitorláztam is ott, volt saját hajóm is Füreden.

De nem tudom milyen ha az ember hivatásának választja, apám kapitány volt, amikor meghívtuk, mondta más sem látott csak vizet az elmúlt 4 hónapban, inkább kihagyná.


Nem jobb ha megmarad hobbi szinten?

2016. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem tudom, valamiért úgy érzem, ez az, amivel az életemet el tudnám tölteni.
2016. júl. 17. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt az iskolát is nézd meg: [link]
2016. júl. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van elég tőkéd, indíthatsz valami vállalkozást a tengerparton: sétahajózás, nagyobb jachttal többnapos hajókirándulások, stb. Vagy elszegődsz valami óceánjáróra dolgozni. Oda sokféle szakmával lehet menni.
2016. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!