Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » WorldVentures? Nincs átverés...

WorldVentures? Nincs átverés ebben az egész rendszerben? Piramis játéknak minősül? Egyik ismerősöm mondta, ő most lépett be. Tényleg azt kapja az ember, amit ígérnek? Túl szép, hogy igaz legyen.

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam benne, de rájöttem, hogy ugyanolyan MLM, mint a többi, csak kicsit leegyszerűsítve. Az utazás része csábító, de annyira nem olcsó, mivel csak a legmagasabb kategóriákban kínál utakat. Elég régóta megy itthon, szerintem lassan beáll a piac és stagnál vagy leszálló ágba kerül.
2015. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha viszek be új klubtagokat akkor utánuk kapok bónuszt. 4 új klubtag után már nem kell havidíjat fizetni. 6 klubtag után megint bónusz jár. És az általam behozott klubtagok újabb klubtagokat hoznak, így minden új klubtag után jutalékot kap az ember.

Tehát csak az elején kell beleadni pénzt, amit le lehet utazni és utána kapom a pénzt minden új klubtag után, nem?

2015. nov. 8. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze. A pénz még a fán nő [link] [link]
2015. nov. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!