Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeptemberben megyek egy...

Szeptemberben megyek egy esküvőre az Usa-ba, és ha már ott vagyok, szeretnék minél több mindent megnézni. Ajánlanátok dolgokat, hogy hogy lehetne összetenni egy tartalmas utazást? Sajnos még elképzelésem sincs. Ami biztos, hogy Ohioba lesz az esküvő.

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

A vendéglátók némák, vagy eleve értelmi fogyatékosok, hogy nem kérdezed meg őket?

Amúgy odakinn épp úgy kell utazni mint erredele. Kitalálod hogy hova akarsz elmenni, megnézed hogyan lehet odajutni és szállást foglalsz hozzá.

A neheze az, hogy kitaláld téged mi érdekel. Ehhez ajánlanék egy könyvtári beiratkozást, amúgy is újév van.A fogadalmak ideje.

2017. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A google-t tudom ajanlani...
2017. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A környéken? Vagy bárhol az USA-ban?

Én New Yorkban voltam. Szerintem szuper hely. Sok látnivaló van. 1 hetet simán el lehet ott tölteni.

Megnézném még a Grand Canyon-t is.

De ha Ohioban szeretnél maradni, akkor azt kérdezném meg, akihez mész, hogy mit érdemes ott megnézni.

2017. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Mi sem egyszerűbb ennél hiszen köztudott, hogy az USA területe eléggé picike, így Ohio mindenhez közel van.

Tehát reggeli után átugrasz a közeli Miamiba, és ha mindent megnéztél, akkor ebédre már N.Y.-ban is lehetsz. A Broadwaytól pedig már igazán nincsen messze a miniatűr Los Angeles...

2017. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam esküvőn szeptemberben ;) Milyen kicsi a világ. :D
2017. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Niagara / New york city szerintem kötelező célpont.
2017. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!