Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Fekete, kb 15-20 l-es hátizsák...

Fekete, kb 15-20 l-es hátizsákot szeretnék, aminek van laptoptartója, és nincs rajta hatalmas márkajelzés. Milyen márkát keressek, hol nézzek körül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok magamnak másik táskát, pedig az előzőt muszáj lenne lecserélnem. Az a Heavy Toolsból való, de most ott nincsenek jók.

Amit még megnéztem, Hervis és Intersport. Több ötletem sajna nincs.

Ill van egy Campus márka, de abból ilyen 25-l-es hátizsákot láttam, ami nekem már túl nagy lenne a mindennapokban.


2021. ápr. 15. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dechatlonban vettünk régebben, illetve utána tök véletlen egy kínai táskaárusnál az ázsia centerben jött szembe egy szuper darab, hiába noname, azóta is az a kedvenc.

Illetve régebben ikeás is volt, de nem tudom, árulják e még azt a típust.

2021. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál! :)

Jajj igen, a Decathlonon a Deichmanon és a CCC-n is túl vagyok már...:/ . a Decathlonban van egy ami tetszik, csak amnak nincs laptoptartója sajna.

Igenigen, gimiben nekem is asszem piacról volt táskám, és tök jol nézett ki, sokáig is bírta. Az Àzsia Center jó ötlet, köszi :)

2021. ápr. 15. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a Deuter márkát is, baromi strapabíró és kényelmes hátizsákjaik vannak.
2021. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sportos vagy városi kellene...? Ez utóbbiból ez elég jó - bár nem olcsó...


[link]

2021. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Osprey: [link]
2021. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tippeket!

Sportosat szeretnék, olyasmi kialakításút kb. mint amilyenek a Vans táskái, de abban csak a nagyban van laptoptartó.... :/

2021. ápr. 16. 10:35
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondoltam, csak nekem ez nagy sajna...

[link]

2021. ápr. 16. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Van rengeteg a Mountexnél, én csak egyet linkeltem. De itt a többi: [link]


A városi divatra leginkább a Fjällraven és a Jack Wolfskin mennek rá, szerintem picit a kényelem és ergonómia kárára.

2021. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pirexben láttam Swiss Digital márkájú hátizsákokat, amikre illenek a feltételeid. Kb 17 000 ft.
2021. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!