Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A "célország" előtt érdemes...

A "célország" előtt érdemes kimennem egy másik, közeli országba?

Figyelt kérdés

Eléggé messze szeretnék költözni (Észak-Amerikát céloztam meg) de ahhoz nagyon sok pénz kell ezért arra gondoltam hogy egy másik "közelebbi" országba költözöm ki átmenetileg hátha ott többet tudok félre tenni de ha nem, akkor még mindig megmaradhat "2. otthonnak".

Szerintetek érdemes ezt megpróbálni vagy inkább itthon kellene maradnom és alkalmi fordításokból élni a munkám mellett (szoc.gondozó és ápoló végzettségem van)?


Köszönöm a válaszokat.

21/L.



2013. dec. 12. 12:10
 1/7 xeniah ***** válasza:
Nyelvtudással és ápoló végzettséggel szerintem nagyon jó lehetőségeid vannak külföldön. Ha nem vagy honvágyó típus, próbálj ki egy közeli országot, biztos többet tudsz félretenni, mint itthon.
2013. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,én is így gondolom,ezért is gondoltam hogy belevágok :)


Köszönöm a válaszod.

2013. dec. 15. 12:16
 3/7 Mahhoo3-3 válasza:
Szia mi becsben lakunk most költöztünk ki, es itt biztos tobbet keresnek, multkor lattam ahogy a ronda takarító no, es az utca tisztító bacsi elhúz a zsebéből egy Samsung galxy s 3-4 et (új volt nem Tom h 3 v 4). Meg azok is tudnak ilyet venni. Ajanlom becset!, am es a legjobban élhető varos, szep, minden van, haza akarsz menni 2 ora allatt otthon vagy! Gondolkozz el rajta!
2013. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm szépen.

Úgyis most kezdtem el németül tanulni.

2013. dec. 18. 08:53
 5/7 anonim válasza:
Én Svájcot ajánlom az unokatesóm is ott van és nagyon jól keres
2013. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. dec. 20. 20:29
 7/7 anonim válasza:
Angliában érdemes próbálkoznod először. Ha pénz kérdése, akkor Németországban is nagyon sok olyan embert keresnek, akik szociális gondozók, ápolók. Persze a korodat nézve én Angliát választanám, aztán 1 év után, ha felszedtél egy kis angliai akcentust (szeretik az amerikaiak), irány az USA. Úgyis találsz ott egy férjet aztán már dolgoznod sem kell.
2013. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!