Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 16 éves vagyok és Kanadában...

16 éves vagyok és Kanadában tudom leginkább elképzelni a jövőm. Milyen szakmákkal érdemes jelentkezni odakint? Jelenleg az ország egyik legjobb gimiébe járok ezért nyilván ezután jönne az egyetem. Valamint angolból le fogom tenni a felső fokút.

Figyelt kérdés
Hatalmas álmom Kanadában élni, szóval légyszíves, aki tapasztaltabb az segítsen kicsit :)
2020. aug. 22. 13:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2020. aug. 23. 12:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, mennyire azt hiszi mindenki,hiányszakmát kell választani.

És mégis hogyan? Megnézed ma, hol van sok állás kiírva? Esetleg statisztika?

Rendben. És tudja ma valaki a világon a gazdasági trendeket? Tudja ma valaki, mi lesz a hiányszakma 5-8 év múlva? És ha újabb 10 év múlva más? Kezdjük elölről? Ma kitanulod a tehenészetet, mert eszméletlen a hiány ott, fizetnek rohadtul. Mire kitanultad,már a bivalyok leszek a menők. Nosza neki, csakhogy addigra a nyulak. Sorolhatnám a teljes háziállat rendszert.


Nem! Van ugyan néhány kevéssé frekventált tudományág, szakma. De mindig és mindenütt a tudás mélysége számít! Azt fizetik. Abban van folyamatos lehetőség fejlődni. Abban van folyamatos hiány. Átlagember van elég minden szakmában. Na de a saját területét magabiztosan uraló - na ez kevés. Keresik is, fizetik is rendesen.

2020. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Abszurd ennek alávetni a karrieredet hogy perpill mit mutatnak a számok Kanadában. De nagy általánosságban: szerencse és tökéletes időzítés nélkül a nyugati munka nem a jól kvalifikált hazai titánok terepe hanem vagy a legszűkebb rétegű zseniké vagy az relatív éhbérű zongoracipelőké
2020. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!