Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik Kanadában, Nova Scotiában...

Akik Kanadában, Nova Scotiában élnek, nekik szól a kérdésem, milyen ott az élet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:35
 1/3 Robin Masters válasza:
100%

Nem élek ott, de ismerőseim élnek Kanadában és sokszor voltam már, gyönyörű hely, de az egyik legszegényebb hely Kanadában, és ha mondjuk dolgozni akarsz kimenni, akkor sokkal rosszabb esélyied lesznek mint mondjuk Torontoban....

És NS gyönyörű, de kicsit unalmas, lassabb folyású az élet....

2011. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha lassú mederben folyik. Van hangulata.
2011. aug. 12. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nova Scotia-nak egy nagyon is Európai hangulata van. Bár Kanada kötődése Európához nem kétséges, mégis az én tapasztalatom szerint ez a tartomány a legeurópaibb mind közül. Egyáltalán nem folyik lassan az élet, évente nagyon sok turista érkezik Halifax-ba, ha jól tudom kb 9 millió, ami miatt egész évben van élet. Citadell Hill-ről csodálatos a kilátás, de esti fényekben lévő öböl és a belváros sziluettje sem utolsó. Vannak azért kemény telek, de kárpótolja az embert a csodálatos környezet,kanadai viszonylatban az egyik legbiztonságosabb környék, a számtalan európai étterem, és a számos szórakozási lehetőség.
2011. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!