Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ban tényleg lehetetlen...

Az USA-ban tényleg lehetetlen letelepedni?

Figyelt kérdés
Bár nem igazán lényeges ebből a szempontból de elsősorban Los Angeles és Miami érdekelne:)
2011. aug. 30. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs ott ismerősöd akkor nagyon nehéz de nem lehetetlen. Ha van ismerősöd akkor ő ott helyben eel tudna intézni 1-2 dolgot ami hasznodra válhat.
2011. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ott ismerősöm...
2011. aug. 30. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Ott van Kajszi (barack).
2011. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen lehetetlen. Most már soha az életben nem telepedhet le senki ott!
2011. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne lehetetlen? Hoztak valami uj torvenyt??


Elolvastad az osszes kerdest usa temaban??? mert akkor tudhatnad, hogy van 1-2 lehetoseg a papirok szerzesere. Nem mondom, hogy konnyu, de nekem is sikerult, meg annak a sok szaz masik magyarnak aki itt van (persze oket nem ismerem mind szemelyesen, de akit szemelyesen ismerek, annak mind sikerult). Sot, olyat is ismerek, hogy itt volt tobb mint fel evig es inkabb hazament mert neki nem jott be az usa elet.


Szep dolog a vagyakozas, de csak a tettek visznek elore. Ki kell jonni, szerencset kell probalni, ismerkedni magyarokkal, beszerezni egy csomo fontos infot es eldonteni, hogy az ember hazamegy, vagy ha maradni akar, akkor melyik ut a jarhato.

2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó:)

Azt megkérdezhetném még hogy te hol élsz pontosan és hogy sikerült kijutnod?:)

2011. aug. 30. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezheted, persze. Valaszolok is szivesen, csak nem ide. Allitsd be h tudjak privit kuldeni es leirom egy ket itteni emberke sztorijat :)
2011. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
zöldkártya lottón próbálkozz, nem lehetetlen a dolog :)
2011. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kedves utolsó, nekem is le tudnád írni? Tudom nem én tettem fel a kérdést, de engem is érdekel a téma.
2011. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
kedves utolsó válasz afó aki 08.31.én válaszolt szívesen fogadnék én is ehez hasonló információkat várom válaszod előre is köszönöm
2011. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!