Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy lehet Amerikába zöld...

Hogy lehet Amerikába zöld kártyát szerezni?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy a barátnőm után szeretnék majd kimenni aki megkapja édesanyja után és ki fog menni!

Viszont én nem szeretnék éveket várni rá,mert nem menne a távkapcsolat!

HA valakit érdekel vagy csak úgy tud segíteni leírom privátba a pontos történetet/lényeget!

Előre is köszönöm!!!


2012. jún. 23. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha valami baromi szuper szakmád van, akkor próbálkozhatsz, de erre tényleg minimális az esély.

Ha a barátnőd megkapta a zöldkártyát, akkor ha összeházasodtok te is megkaphatod. Szerintem ez a legjárhatóbb út az esetedben, máshogy nincsen szinte semmi esély.

2012. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Munkavállalás

Házasság egy amerikaival

Zöldkártyalottó

2012. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első!

Úgy tudtam, hogy zöldkártyások nem adhatnak házassággal másnak zöldkártyát! Az csak az állampolgárok "kiváltsága".

2012. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hivatalos oldalakon most nem volt türelmem utánanézni, de itt ezt írja: "Az illegálisan az országban tartózkodó személyek zöldkártyával rendelkező személlyel vagy amerikai állampolgárral kötött érvényes házasság útján, hozzátartozói alapon jogosultak a zöldkártya megszerzésére."

[link]

2012. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint tévedtem. :)
2012. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mégis neked van igazad, akkor pedig "nézd meg a lányát - vedd el az anyját" úton is megszerezheti :D (már ha az anyuka állampolgár)
2012. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az anyuka még nem az,de rajta van. A zöldkártya után 3 év házasság kell,hogy az állampolgárság is meglegyen. A baj az,hogy ha barátnőm megkapja akkor kell várni rengeteg időt,hogy én is kapjak. Ezt szeretném valahogy elkerülni,mert félek,hogy a távkapcsolat nem menne!
2012. jún. 23. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:
hát pedig sajnos szinte kizárt, hogy legyen más lehetőség...
2012. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ettől félek pont :S
2012. jún. 23. 22:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ha megszerezte a zoldkártyát, utána elveheted. nyugodtan irj egy emailt a nagykövetségnek és kérdezd meg hogy van ez, mit kaphatsz akkor és mennyi idöt kell várni kb.

csak az emailt ne arrol a cimröl ird amit szoktal hasznalni gyakran és ne mutatkozz be benne, semmit ne irj amivel beazonosithatoak vagytok, mert utana ha ki akarsz menni turistakent, ebbol adodhatnak gondok hogy kiderul hogy te terveznél maradni. és ha tudomásuk van ilyenröl, az a törvény h nem engedhetnek be az orszagba.

nekem emiatt utasitottak mar el vizumom. persze mostmar zoldkartyam van, nem uszták meg haha :D

2012. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!