Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York látnivalók? Bővebben...

Doga kérdése:

New York látnivalók? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Augusztusban megyünk Ny-ba olyan 2-3 hétre családlátogatás s már egy pár dolgon elgondolkoztam hogy mit szeretnék megnézni:

Rockefeller Center

Szabadságszobor

Central Park

Macy's

Disney store(szemlyes rajongója vagyok a Disneynek)

Times Square

Más egyéb??



2013. febr. 24. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam New Yorkban 1 hetet. Aztán tettünk egy 4 napos utat: Niagara - Toronto - Washington DC. Ha van 2-3 hetetek akkor ez nektek is simán belefér.

A blogomból vehetsz ötleteker, ha gondolod programokra.

[link]

Mi vettünk 7 napos New York Pass-t ami nagyon megérte. Nektek is ajánlom.


Amit tudok ajánlani:

- hajós utat. Nagyon szép a NY Skyline. Tényleg megunhatatlan a vízről nézve :) A Beast nevezetű speedboat pedig még jó buli is. :) De ha nyugisabbak vagytok, akkor mehettek vitorlás hajóval is. (NY Pass-ban mindenkettő ára benne van + Water Taxi is)

- Top of the Rock. Gyönyörű a kilátás. Sokkal szebb, mint az ESB-ről. :)

- Broadway Show. Elvégre nem mindennap jár itt az ember. A Times Square-n lehet venni féláron jegyet az aznapi előadásokra. TKTS iroda.

- Wall Street.

- Bicikli bérlés és áttekerés a Brooklyn hídon

- Coney Island. Ide is megéri kijönni. Érdekes látni, hol strandolnak a New Yorkiak.

2013. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Helikopteres városnézés,

Esti séta a Brodway-n, személyesen is megláthattok egy-két világsztárt.

2013. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

èn 13éve voltam egy évre. vettem elötte 2 utikönyvet, és bejelölgettem mit akartam mindenképpen megnézni.

èn az empire state builging-t voltam oda, és oda mentem fel. és ami még nagyon tetszett, az a két nagy múzeim, a természeti múzeim és a már nem emlékszem a nevére, de vele szembe volt. lenyügözöke, minimum 1 napos müsor mindegyik, de akár több napot is ellehet tölteni bennük.


kínai negyed, az olasz nagyed, ezek mind szuperek. vagy csak egy délutánt a centralparkban eltölteni...


2-3 hét nem nagy idö és gondolom kell a családdal is lenni, így szedd össze hogy mi az amit mindenképpen megnéznél és látni akarsz. és oszd meg az ottani családdal is, hogy megtudd nézi. new york olyan nagy hogy elég egy kisebb sétát tenned és már este is lesz.


pl tehetsz egy olyat hogy bvásárlás az 5th úton, nem kell semmit venned csak a szupe rüzleteket megnézni. ott a rockefeller center is, central park is, és disney bolt is. ezzel már egy rakat dolgot letudtál egy nap.


jó ötlet a 3 napos niagara, mi is voltunk, de iszonyat sokat kell utazni, egy napos út oda egy napos út vissza....

én amit sajnáltam, hogy 1 évet voltam kint és Washingotnig nem jutottam el, pedig csak 4 óra autóút.

2013. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Ground Zero-t se hagyd ki!
2013. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Tenyleg nagyon csodalatos hely. Eleg sok mindent sikerult megneznunk es csupa jo dolgot lattun.:)
2013. júl. 12. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!