Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki költöznétek Costa rica-ba...

Ki költöznétek Costa rica-ba két gyermekkel (5 és 10 évesek), rokonokhoz, munka van, iskolák állítólag jók, csak a felelősséget érzem nagynak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson, de úgy is kimész, majd emlékezz erre hogy szóltam!
2009. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Először legfeljebb túristaként,gyerek nélkül.
2009. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha beszéled a nyelvet és anyagilag megengedheted, vágj bele. Ne félj, az elején lehet, hogy nehezebb lesz, de egyre jobban megszokod majd. Merj kockáztatni, mert csak így nyerhetsz. Én is külföldön élek és nem bántam meg. De még ha nem is jön össze, ott van a lehetőség, hogy visszamenj Magyarországra. Ezzel csak nyerhetsz.
2009. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia probald meg felvenni a kapcsolatot mar kint elo magyarokkal, akik gyerekkel egyutt koltoztek ki. Az utazas.com oldalan a forumban keressel olyan csaladokat akik kint elnek. Ok biztosan hasznos tanacsokkal ellatnak.
2009. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mar eleg regi kerdes....szoval vegulis, hogy dontottel???
2012. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!