Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék kijutni Amerikába,...

Szeretnék kijutni Amerikába, de nem cserediákként mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó ötlet lenne a cserediák program, de akkor évet kell ismételnem itthon és azt nem akarom sőt igazából itthon nem is akarok már tanulni. Amerikába szeretnék költözni de nem hiszem hogy a szüleimet rá tudnám venni erre annyira nem tudnak angolul (én középfokú nyelvvizsgával rendelkezem) és van két kisöcsém is. De azt hiszem jobb életünk lehetne ott. Segítsetek adjatok tanácsot mondjatok tippeket élményeket bármi segít!
2013. jún. 3. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kellene evet ismételni? Ez hülyeség. Csupán egy különbözteti vizsgát kell tenni es mehetsz tovabb
2013. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13%

Ezeket kell tenned:

1.újjászületés(máshogy nem fogsz tudni ott élni)

2.golyóálló mellény beszerzése(mert több embert lőnek le mint ahány ember autóbalesetben meghal)

3.ha az első és második pontot teljesítteted akkor már csak lakást és munkát kell találnod(zöldkártyával)

UI.:Én úgy tudom hogy az első és második pont még senkinek sem sikerült.Good Luck!

2013. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!