Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valakinek barmi otlete,...

Valakinek barmi otlete, javaslata USA-ba valo visszajutasra tultartozkodas utan? Barmilyen lehetoseg erdekelne. Thx!

Figyelt kérdés
hallottam mar nem is egy olyan esetrol akiknek sikerult. Kanadan keresztul vagy Mexikon keresztul autoval vagy vonattal.. uj utlevellel amiben mar persze mas utlevlszam szerepel ezert talan a rendszer nem ismeri fel stb..

2013. dec. 21. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Ó barátom, én már hallottam kétfejű tehénről is. Hallani mindenről lehet.


Veled ellentétben én szoktam átjárni az amerikai határon elég sűrűn (mivel én Vancouverben lakom) és így első kézből mondhatom: ezek tündérmesék. Lehúzzák az útleveled akármivel és akárhogyan lépsz át és bukta van, lekváros.

2013. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
koztudottan nehez bejutni az USA-ba, turistakent is, pont azert mert sokan akarnak ottfelejtodni. te meg az egyetlen eselyedet is eljatszottad...
2013. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Makoscsiga ***** válasza:
Van egy tuti módja: házasodj össze egy amerikaival, és akkor nem lesz gond! ;-)
2013. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, hadd hüledezzek egy kicsit a gondolkodásmódodon: ha útlevélszámra lenne kihegyezve a rendszer, szerinted nem azzal szórakozna minden túltartózkodó hogy a Jangcébe - Gangeszbe hajigálja az útlevelét, kér másikat, megy vissza ízibe? Mennyire hülyének nézed Te az amerikai határőrséget?
2013. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel a magyaroknak vízum kell, ezért a válasz egyszerű: sehogy. Az útlevél nem számít, ha nincs vízumod, nem is léphetsz be.
2014. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!