Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szóval az lenne a tervem hogy...

Szóval az lenne a tervem hogy néhány év múlva kiköltözök az Egyesült Államokba és ez a bevándorlás hogy működik ha szeretnék kint élni és dolgozni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 16:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
vedd fáradságot és olvass utána az itt feltett több száz hasonló kérdés közül.
2014. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Van akkor néhány éved, hogy a régebben feltett 1 millió ugyanilyen kérdést átolvasgasd.


Miért kell minden nap feltenni ezt a kérdést amikor már számtalan alkalommal feltették már??

2014. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
OK vettem a lapot
2014. aug. 27. 17:16
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
Grow up kid, az a terv csak egy állom marad. Egy tipikus 14-16 éves gyerek álma, aki megnézte a Jersey Show-t vagy valami másik amcsi valóságshow-t és most azt hiszi, hogy Amerika a buli, a swag a yolo meg minden f*sság hazája.
2014. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Na jó kedves utolsó tisztázzunk valamit és bocsáss meg a nyers megfogalmazásért először is én egy kis szaros vagyok akinek másfél évig nagy álma hogy amerikába utána meg elfelejti nekem ez a vágyam tujátok van akinek van álma, ambíciója ha normálisdolgokat nem tudtok írni ilyen ********** ne írjatok!
2014. aug. 27. 20:35
 6/28 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést komolyan gondoltam
2014. aug. 27. 20:36
 7/28 A kérdező kommentje:
És ha annyira b****a a csőrötöket nem kell válaszolni!
2014. aug. 27. 21:01
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha valoban tizeneves vagy(amit ugye nem cafoltal meg) es csak nehany ev mulva szeretnel, akkor azert nem mondanam, hogy semmi eselyed sincs. Valassz egy olyan szakiranyt, ami ott keresett, tedd oda magad komolyan tanulni es nem elkepzelhetetlen, hogy teljesuljon a vagyad.
2014. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Amerikába már nem elég az, hogy kitanul valami szakmát, ami minden 2. vagy 3. embernek van. Legyen orvos, sebész, magasan képzett mérnők, stb, stb és akkor van valami esélye... Bár ahogy hallottam van 1-2 magyar doktor aki kint takarít, mert annyit ért.
2014. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
A tanulás dolgot felejtsd el (legalábbis itthon). Észak Amerikában nem ismerik el a magyar diplomát. Akár az Usa-ban, akár Kanadában pályázol; csak pontokat fog érni a qualifikációs rendszerben, de végzettségként nem funkcionálnak. Így max. akkreditációt kaphatsz egy helyi intézmény vmely hasonló szakára (pl. Kanadában külön kormányhivatal végzi a külföldi diplomák akkreditációját / elismerését - a kormány honlapján bővebben tájékozódhatsz).
2014. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!