Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába kiköltözni és munkát...

Lort kérdése:

Kanadába kiköltözni és munkát vállalni legálisan a szakmámban. Mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés

Közgazdász vagyok és Gépészmérnök(mesteri képzéssel), angolból magas fokú vagyok, franciából pedig nagyon alap.

Van 3 év munkatapasztalatom (2 saját vállalkozásban, 1 pedig internship)

A kijutáshoz szükséges pénz nem akadály.



2015. febr. 12. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem sok. Ha beszélnéd mindkét nyelvet felsőfokon, és találsz kint munkát, akkor esetleg kaphatsz engedélyt.


De az a baj, hogy nem fogsz kint munkát kapni. Szerintem van elég ember, akit könnyebben be tudnak léptetni az országba, és nem pont téged fognak kiválasztani. Egyébként személyes tapasztalatom az, hogy a magyarországi papír és tapasztalat semmit nem ér. Ha híres nyugateurópai egyetemről van a diplomád, és külföldön, vagy multinál dolgoztál korábban, akkor esetleg van valami remény. De persze akkor sem sok.

2015. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Angolból magas fokú vagy? mesteri képzéssel?
2015. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na akkor kifejtem. Erre a kérdésre senki nem tud válaszolni neked mert a rendszer idén januárban változott. A részleteket www.cic.gc.ca/english/immigrate/express/express-entry.asp itt találod.
2015. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!
2015. febr. 12. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
am nem fontos mindenképp usát választanod. mehetsz ausztráliába is. ott jobb jövő vár rád, az emberek boldogabbak, szebb az idő etc.
2015. febr. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Kanada nem az USA-ban van xD
2015. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!