Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába akarok menni,...

Amerikába akarok menni, hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, mondhatni, hogy társalgási szinten beszélek angolul. Sokak szerint nagyon jó hangom van, és sokan dicsértek már meg, hogy szép vagyok, írásban is jeleskedem (nem akarok önajnározónak tűnni, csak leírom). Minden vágyam, hogy eljussak egy amerikai nagyvárosba, elmenjek egy karaoke bárba és kezdjek valamit az életemmel... sikeres akarok lenni. Hogyan csináljam? Mik kellenének hozzá? NORMÁLIS ötletek, tippek?

2015. júl. 20. 16:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10: Ausztriában vagyunk jelenleg egy kis helyen, ami tele van szállodákkal, az egyetlen közösségi hely meg egy pizzázó... és németül nem is beszélek igazán. De nyilván nem erre teszem fel az egész életem, csak nagy álmom az éneklés.
2015. júl. 20. 20:00
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
Az hogy szép vagy szubjektív és főleg mulandó, és nagyon kevés az USA-hoz.
2015. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerezz egy pasit, USA-ból. Ha turista helyen laktok, nem is lesz nehéz. Ha elég jó vagy (khm..nem is annyira az éneklés a lényeg) meghívhat magához pár hónapra. Lehetőleg sok ismerőse legyen az illetőnek, akkor nagyobb eséllyel tud beajánlani valahová, mikor kinn vagy nála. Ezzel minimum eléred, hogy legalább egyszer énekelsz egy amerikai bárban. A többi már (kis szerencsével és sok akarással) jön magától. Nem kizárt persze, hogy nem lesz szerencséd, vagy kiábrándulsz az egészből, de legalább tettél a vágyaidért, ez a fontosabb!
2015. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!