Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Járt már Las Vegasban-ban?...

Járt már Las Vegasban-ban? (Grand Canyon, ill. a Death Valley miatt érdekelne főleg)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Grand Canyon és a Death Valley közelsége miatt szeretnénk Las Vegasba utazni.


Te hogyan jutottál el ezekre a helyekre Las Vegasból? Nézegettem egy buszos utazási iroda ajánlatait és a Death Valley-s kirándulásokat irreálisan drágának tartom. Szóval lehet, hogy megérné autót bérelni.


A Death Valley kb. 200 km-re van Las Vegastól, ez még oké. De a Grand Canyon legalább a duplája. Szerintetek ide is megérné önállóan elautózni?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2016. febr. 12. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Autót béreltem, és úgy jártam körbe, igaz én LA-ből indultam San Francisco - Yosemitee, Grand Canyon, Death Valley körre.


Utólag azt kell mondjam, ha egy dolgot hagyhatsz ki, az Vegas legyen. Vegas az épített gagyi, a többi valódi csoda.

2016. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

LAbol mentunk berautoval Vegasba, ott aludtunk egy ejszakat majd reggel indultunk a Canyonhoz. Sotetben ertunk oda de tobbszor megalltunk kajalni/tankolni/vasarolni stb, plusz ez mostanaban volt, ilyenkor meg hamar sotetedik.

A Grand Hotel-ben szaltunk meg ami a park bejaratatol kb. 5 perc. Koran reggel be a parkba es egesz delutanig ott logtunk. Szerintem egy nap eleg a Canyonra, de az idojaras eleg kiszamithatatlan, ugyhogy ha 2 napot szansz ra nagyobb az esely, hogy az egyik nap legalabb napos idot fogsz ki. Mi most voltunk telen, szep tiszta ido volt de eleg hideg, viszont havasan meg sosem lattam a Canyont, ugyhogy extra szep volt. De olyan is volt mar, hogy a nyar kozepen elvert minket a jegeso, tobb kocsit lattunk arokba csuszva :(


Death Valleybe egy masik tura alkalmaval mentunk, par eve nyaron. Vegasbol indultunk, atkocsikaztunk rajta majd keso este estunk be Bakersfieldbe, ahol megszalltunk.

Oszinten? A Death Valley az siman kihagyhato. Ugyertem nagyon klassz, de kiba$zott sokat kell vezetni es annyira azert nem lenyugozo a latvanya. Legalabbis mi igy gondoltuk. A Sequoia Parkba peldaul ezerszer visszamegyek akarmikor, de Death Valleybe ha nem muszaj akkor inkabb nem.


A Canyonhoz a belepo 30 dodo, de ha az ittleted alkalmaval meg meglatogatsz legalabb harom nemzeti parkot (Death Valley, Sequoia vagy akar a Joshua Tree) akkor mindenkepp megeri megvenni az "America the Beautiful" kartyat, $80, es egy evig korlatlan belepest nyujt barmelyik parkba, plusz atruhazhato (2 szemely nevet lehet rairni) es ha odaadod valakinek, elfelezitek a zset, akkor csak 40 dodoba faj.



[link]

2016. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!