Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen San Francisco időjárása...

Milyen San Francisco időjárása? Mennyire drága hely?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakran van ott hideg, eső és köd?

2016. okt. 24. 13:52
 1/10 Mr.Hyde válasza:
100%

Üdv! Én egy évet éltem a városban.

Drágának ugyan olyan drága mint a környező települések, LA, (vagy akár ahol most lakom : Santa Barbara), de ugye ez függ attól, hogy alapvetően milyen vastag a pénztárcád/ milyen házat, és milyen méretben keresel. Itt találhatsz az árakról egy kis összefoglalót. [link]


Az biztos hogy a külvárosok valamivel olcsóbbak.


Az időjárás pedig, elmegy. A téli hónapokban sem szokott nagyon olyan 56 fahrenheit alá esni a hőmérséklet. A november és december hónapokban szokott lenni megfigyelhetően több csapadék.

2016. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. okt. 24. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Megpróbálok segíteni a modernkori internethasználatban.

Ha San Francisco időjárására vagy kíváncsi, írd be azt a mobilteleonodba, hogy weather San Francisco.

Ha májusban mennél oda, tedd utána, hogy May, januárban hogy January.

A többit hónapot itt találod:

[link]

Ne ijedj meg, ha a google kétmillió találatot hoz fel. Minden oldal hasznos információt ad majd.

Olvasgasd egészséggel.

Ha a betűk nem nagyon mennek, nézegesd a képecskéket. A napocska azt jelenti, süt a nap, a felhpcske azt, hogy nem süt.

2016. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

New York után San Franciscoban a legmagasabb az USÁ-ban a lakásbérlet. [link] De hát aki komolyan készül oda, az ezzel nyilván tisztában van...


A köd pedig borzasztó gyakori, saját Wikipedia oldala van sőt Twitter accountja is :D [link] [link]


Fogalmam sincs az első hol lakott, mindenesetre San Franciscóról bennem az maradt hogy sosincs igazán meleg ellentétben LA vagy SD az bizony jó meleg. Valami tanulmányokból sok-sok éve nekem 10F különbség dereng az SF és az LA éves átlaghőmérséklet között, nézzen utána aki ráér.

2016. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mr.Hyde válasza:
100%

#4


Olyat konkrétan nem állítottam, hogy meleg van, azt mondtam hogy az időjárás elmegy. Mondjuk én személy szerint bírom a hideget, (olyan helyről jövök ahol javarészt az volt szinte mindig) szóval olyan 50F fölött Én vígan elvagyok, anélkül hogy fáznék.

A ködöt kifelejtettem, az valóban gyakran előfordul.

2016. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Augusztusban dzsekiben maszkaltam SF-ban... konkretan 13 fok fole nem ment a homerseklet (New Yorkban akkor 38 fok volt, Chicagoban is vegig 30 korul).

Altalaban reggel kodos volt, aztan kiderult, majd delutan negy korul megint jott a kod (es vele a huvos). Ennek ellenere a varos hangulata nekem bejott, de az idojaras miatt nem tudom mennyire tudnek ott elni...

2016. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon valtozo/szeszelyes idojarasa van a varosnak

minden evszakban jartam mar ott es mindig ugy pakolok, hogy legyen nalam meleg cucc meg esokabat/ernyo


volt olyan oktober hogy a szuvenirboltban sapkat vettunk, mert lefagyott a fejunk, masnap viszont poloban/terdig ero gatyaban maszkaltunk...


volt olyan julius hogy akkora kod volt, hogy a hidbol semmit nem lattunk es szemerkelt az eso, masnap meg kiderult es a hajon (amivel atmentunk a bortonszigetre) izzadtunk...

2016. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
SF egyik hátránya szerintem az időjárás, egyébként a kedvenc amerikai nagyvárosom. Persze aki szereti a hűvöskés, gyakran ködös változékony időt annak ez nem hátrány. Az árak viszont tényleg magasak!
2016. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

> szóval olyan 50F fölött Én vígan elvagyok, anélkül hogy fáznék.


Ja, aki jegesmedve :D én most kicsit északabbra vagyok, Vancouverben, Kanadában és 13C-ban két dzseki van rajtam :D San Francisco rosszabb mert ott fel-le megy állandóan, nehezebb jól öltözni, itt a hőmérséklet ingadozása kissebb.

2016. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ávszaktól függ. Ez a videó nyáron készült, választ ad a kérdésedre...

[link]

2016. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!