Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Sok helyen olvasom, hogy...

Sok helyen olvasom, hogy Kanadába jóformán csak hiányszakmával lehet kiköltözni? Mi számít hiányszakmának ott?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hianyszakmanak az szamit amibol hiany van emberekbol abba a szakmaba.Na viccen kivul itt megnezheted ha tudsz angolul.Ha nem tudsz akkor nem is erdemes probalkozni.

[link]

2016. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

23.18.


Ez túl sok, és mégis semmi konkrét.


De szokott lenni az újságokban egy konkrét lista a top ten keresett foglalkozásokról.


Véletlenül nincs a kezed ügyében?

2016. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott van minden konkreten de itt van egy masikha segit.

[link]

10-es listaval meg nem talalkoztam.

2016. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kanadai újságokban szoktak ilyen "top ten" foglalkozásokról cikkezni, azért kérdeztem.


Volt olyan év régebben, hogy benne volt az ékszerész és a szociális munkás. Csak azért jegyeztem meg, mert olyan képtelenségnek tűnt, még olvasni is.


De ha manapság még írnak ilyesmiről, akkor biztos benne van a "financial advisor" is, gondolom.

2016. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasni mindent lehet, mindenesetre a helyes ma már [link] ez, kitöltöd az Express Entry profilt aztán jónapot. Mint itt [link] olvashatod [link] innen szedi az állásajánlatokat, lehet nézegetni.
2016. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!