Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valami baleset ér az...

Ha valami baleset ér az Egyesült Államokban, és adós leszek a drága kórházi kezelés miatt, el tudom hagyni az országot, anélkül, hogy behajtsák?

Figyelt kérdés
Tehát egyszerűen hazajövök, és nem fizetek, lehet ilyet?
2017. jan. 19. 23:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köss biztosítàst. Egy amerikai ùt költsègèhez kèpest fillères tètel, ès gondod nincs ha bajba kerülsz.
2017. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Pár ezer forintért kötöttem utasbiztosítást mikor USA-ba utaztam.

Ha ott baleset ér és életveszélyes állapotban vagyok akkor a biztosító kifizeti a műtétet, kezelést, stb.

Viszont ha megfájdul a fogam akkor azért nem fizet mert elmentem betömetni.

Érdemes kötni mert reptéren elveszett poggyász után is jó kis pénzt fizet, lehet hogy többet is mint amennyi érték a bőröndödben volt.

2017. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
A hatosnak latszik hogy halvany goze nincs az amerikai egeszsegugyi szolgaltatasrol. Arrol hogy 1 napert 48 ezres dollart is kepesek kikuldeni. Miota az obamacare bejott pl egy 150 dollar/havi biztositasert mar 700-at is elkernek a kedves biztositok, mikozben nem nyujtanak semmit ameddig a 10 ezer dollaros onreszed ki nem fizeted. Egyedul evente ketszer lehet ingyen ezert a csillagaszati biztositasi osszegert ingyen a sajat csaladi orvosodhoz menni. Ja igen, a gyogyszerert ami 2 dollar 40 be kerul a biztosito fizet 70 centet. Szenzacios az amerikai ellatas es az ilyenek tamadjak azokat akik nem tudjak kifizetni ezeket a megalapozatlan szamlakat.
2017. jan. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

#13

Csókolom, ez a piaci alapú egészségügy. Tessék elmagyarázni az itthon síróknak, akik hisztiznek hogy mé' nincs vécepapír, hogy mi egy ilyen szolgáltatás ára a Kánaánban.

2017. jan. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!