Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olcso szallas Velencen...

Van olcso szallas Velencen 2009 februarjaban?

Figyelt kérdés
Szeretnek menni 2009ben februarban a velencei karnevalra es hallottam hogy budapestrol van egy olcso repulojarat ami jovet-menet valami 30 vagy 40 euroban jonne ki az ut csak kene szallast is keresni es erdekelne valami olcso szallas velencen vagy esetleg a kornyeken.
2008. nov. 21. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi itt voltunk most nyáron, ez Treviso-ban van, a fapadosok ott szállnak le. A reptérről taxival mentünk, kb. 15 euró volt a menetdíj. A szállás olcsó (50 euró egy kétágyas szoba) és jó. Treviso-ból félóránként megy Velencébe vonat, és kb. 20 perc a menetidő, az ára odavissza 4.5 euro. Érdemes megnézni Treviso központját is, nekem jobban tetszett, mint Velence.

2008. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagytok fiatalok és bevállalósok, de van egy olyan lehetőség, hogy helyiek ingyen, vagy épp csak valami jelképes összeg fejében biztosítanak szállást egy pár napra. Elméletileg vállalod ezáltal, hogy te is biztosítasz neki, ha ő jön ide, de erre senki sem kötelez(het), meg kell mondani, hogy úgy keresel, hogy viszonozni nem tudod a dolgot. Regisztrálni, keresni, kapcsolatot felvenni, foglalni ezen az oldalon tudsz: www.hospitalityclub.org


Sok szerencsét. Mi is ott leszünk :-)

2008. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!