Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki járt már Costa del Solban...

Aki járt már Costa del Solban leírna nekem néhány dolgot?

Figyelt kérdés

Mi valószínűleg Esteponába megyünk.

Milyen látnivalókat érdemes megnézni a környéken?

Milyen a víz? (gondolok itt arra, hogy lehet snorkerezni, van benne látnivaló?)

A Benalmadenai delfinárium milyen? Van esetleg lehetőség arra, hogy együtt ússz a delfinekkel?

És minden érdekesség érdekel, amit esetleg láttál, tapasztaltál.

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 31. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly voltunk egy hetet Marbellában, az is a Costa del Sol-on van, álomszép város. A Hotel Lima-ban laktunk, a neten foglaltam, elsőosztályú szállás volt. A kaja nagyon finom és olcsó Andalúziában, ráadásul szinte mindenből vehetsz miniadagot (tapa) 1-2 euróért, így egy étkezéskor akár 5-6 féle ételt is végigkóstolhatsz. A frissen facsart gyümölcsleveik is isteniek, nem csak narancs van, hanem szinte minden. Kirándulhatsz Mijasba, Rondába, Ojénbe.
2010. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 babaedi válasza:

Sziasztok,


Mi 2006-ban jártunk ott, Torremolinosban laktunk, nagyon nagyon jól éreztük magunkat, (egy fenti topicban pont érdeklődöm a "barcelonai rész" időjárásáról. A viz az ócán közelsége miatt általában hidegebb mint máshol, az áramlat hűti erősen, pedig mi július elején voltunk, nem is fürdötünk túl sokat, pedig az idő gyönyörű volt. Voltak ilyen "extrém" sportok is a strandon, de mi nem próbálgattuk őket.

Szerintem delfinekkel nem tudsz úszni benalmadénában, bár mi abban a parkban nem voltunk helyette a krokodil parkba mentünk el ami hatalmas élményt nyújtott számunkra, kiskrokodilt fogtunk (dijmentesen !!!) és természetesen volt show része is. Gibraltári kirándulás is megér egy napot, át lehet menni Marokkóba, illetve hát Sevilla, és a kihagyhatatlan Granada és az Alhambra megtekintése, ami a világ csodái között szerepel (remélem nem irom rosszul) mesébe illő hely, rengeteg látnivalóval, egy hét kevés :((

2010. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitok!

Mi egy másfél éves babával megyünk, így a kirándulások le fognak szűkülni néhányra, de Gibraltárt mindenképpen tervezzük.

Arra még tudnátok választ adni, hogy milyen ott a tenger? Én imádok a víz alatt "kutakodni". Lehet? Vagy a homokos part miatt nem nagyon van benne élőlény?

2010. aug. 1. 22:20
 4/4 A kérdező kommentje:

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy milyen közlekedési lehetőség van Costa del Solon? ("tömegközlekedés")pl. hogyan juthatunk el Esteponából Gibraltárba?

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!