Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik város tetszett jobban?...

Melyik város tetszett jobban? Reykjavík vagy Tromsø? Miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy itt tolongani fognak azok, akik mindkét városban jártak már.
2021. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tromso nagyon szep, Reykjavik kimondottan stilustalan, oda nem onmagaert, hanem Izlandert utaznak.
2021. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, sajnos kicsi a valószínűsége, de hátha. :)

Jó lenne ha valaki leírná a tapasztalatait.

2021. szept. 2. 19:36
 4/13 A kérdező kommentje:

2 # Èrdekes amit írsz, netes képekről képtelen vagyok eldönteni, melyik tetszik jobban, nagyon hasonlónak látom a két várost, a sétálóutcákat, épületeket különösen.

Tromsø fotók alapján hajszállal jobban tetszik, templom, egyetem, de a netes vélemények nagyrésze azt írja, jellegtelen, csúnya város.

Egyszer szeretnék eljutni egy sarkköri városba, szerintem akkor Tromso lesz inkább.

Köszi a válaszod.

2021. szept. 2. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tromso szebb, de talan egy nap eleg belole, es szerintem hajoval szoktak inkabb kikotni. Reykjavik nem ilyen szep, viszont Izland. Es ha nem is csinalsz nagyobb korutazast, onnan szet lehet nezni jobban. Szerintem maga az odarepules egyszerubb es ha nem egy nap, van mit csinalni. ( De Tromso akkor is szebb...)
2021. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját jogán szerintem egyik sem különösebben izgalmas, de úgyis a környező helyek miatt megy mindkettőbe az ember. Cserébe rohadás drágák, alig néhány másik európai város versenyezhet velük és nagyjából mind Svájcban, Norvégiában és Izlandon van.


A skandináv városok közül mondjuk szerintem csak Stockholm, Koppenhága meg nagyon max Aarhus vagy Bergen az, ami önmagában ér egy városnézést, főleg ha figyelembe vesszük, hogy a legtöbben két nap kerül annyiba, mint egy hétig nyaralni mondjuk Görögországban.

2021. szept. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi szèpen, hogy îrtatok, sokat segîtettek.

Sajnos nagyon dràgàk tudom, csak az egyikre lesz pénzem, pont emiatt, de még gyűjtenem kell.

Gyerekkori álmom valósulna meg, a régi Világatlaszba mellékeltek fotókat országokról, állandóan Izland és Norvégia városainak képei felett hasaltam, ezek a sarkköri városok, zord tájak teljesen elvarázsoltak.

Bergen is nagy kedvenc :) Stockholm és Koppenhága is nagyon tetszik, utaznék is bármikor ha tehetném. Örökre.

2021. szept. 3. 07:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tromso szebb. Reykjavik olyan, mintha egy rosszízlésű vidéki polgármester akarta volna a faluját világvárossá fejleszteni, de csak félsiker lett.

Amúgy mindkét helyre igaz, hogy nem a város miatt mennék oda, hanem a környező vidék. Ebben viszont Izland sokkal többet és egyedibbet nyújt.

2021. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mindenkinek köszönöm a véleményét, klassz dolog, hogy megjártátok már néhányan ezeket a helyeket, végül Tromso mellett döntöttem, mert sajnos annyi pénzt nem tudok összespórolni, hogy bejárjam Izlandot, a csillagtúrákra biztos kellene min.10 nap.
2021. szept. 5. 18:24
 10/13 anonim válasza:
100%

Norvégiában voltam, imádtam az egészet, az embereket, a felfogást ahogy éltek, csak rohadt hideg van ottis xdd

Izland az annyira nem vonz engem

2021. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!