Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 40 ezer forintért már tényleg...

40 ezer forintért már tényleg el lehet jutni Reykjavikba?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy itt van valami turpisság? Nyilván nem retúrjegyről van szó.

Nekem egy kicsit olcsónak tűnik, bár nem igazán szoktam repjegyeket nézegetni de kidobott egy ilyen reklámot a Facebook és meglepődtem kicsit.


2017. jan. 20. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg el lehet. Wizzair repul oda Budapestrol, en kb 2 honapja voltam es nekunk is ekorul volt. Nyilvan retur:)
2017. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oda-vissza 40-50 körül van Wizzairrel. Nincs benne feladott bőrönd, reptéri checkin, stb. De amúgy ennyi.
2017. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izlandban nem a repjegy drága, hanem a szállás, meg az, hogy egy szelet csoki 800Ft a boltban.
2017. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Van egy rossz hírem: Izlandra irányonként 8 ezer forint a jegyár, amihez természetesen hozzá kell tenni az utazási irodán szocializálódott olvasók kedvéért, hogy ebben minden benne van.

Magyarán az a 40 ezres jegyár erús lehúzás.


Most én dödögnék egy picit, nem te vagy az első, aki előáll mindenféle gagyi szemét oldalakkal. Hogy értsd, a repjegy.hu is az. OStoba drága vacak oldal,a melyik sokkal drágábban ad el neked mindent, mintha megvennéd rendes helyen.

Miért nem tudsz egy kicsit lejjebb görgetni és megvenni a jegyet valami normális oldalon? Például a Wizzair saját oldalán????????????

2017. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én a wizz saját oldalán nem látok reykjaviki utat 50 alatt, és ebben még a poggyász sincs benne... te mikori időpontot néztél?
2017. jan. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb a Wizz saját oldalán nézve március 25 indulás, március 27 vissza (sok időd nem lesz) 32e forint.
2017. jan. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!