Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik ország a legvonzóbb,...

Melyik ország a legvonzóbb, legérdekesebb számotokra: Albánia, Macedónia vagy Montenegró? Miért?

Figyelt kérdés
Főleg olyan hozzászólók véleményére volnék kiváncsi, akik már jártak ott vagy más okból jól ismerik ezeket az országokat.

2022. nov. 14. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Albánia
Macedónia
Montenegró
Mindhárom egyformán rokonszenves számomra
Egyik sem rokonszenves
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Albánia aztán Crna Gora, Észak-Macedónia nem hoz lázba. Egyszer voltam az ohridi tónál elég uncsi volt.
2022. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Montenegro
2022. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

A fenti 3-ból egyértelműen Albánia az egyetlen - számomra - izgalmas úticél. És Ézak-Macedónia Európa azon 2 országának egyike, ahova soha többé nem szeretnék utazni.

Montenegrót sokan dicsérik, de számomra A teljesen közönséges hely volt.

2022. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Még hány ilyen kérdést írsz ki a létező legérdektelenebb országokról?
2022. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Montenegró a szívem csücske a régióban. Albániát is szeretem és szerintem Albánia érdekesebb is egy csomó szempontból, de Montenegróban Durmitor az egyik kedvenc helyem a világon. Észak-Macedóniában is vannak nagyon szép helyek, de oda valahogy nem vágyom vissza.
2022. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4: Meg fogsz lepodni, de a felsorolt orszagok kozul en mar irtam ezt-azt Albaniarol is, Vietnamrol is, Kambodzsarol is, mostanaban pedig Algeriarol, Marokkorol es Tuneziarol olvasgatok, ugyhogy szerintem egyaltalan nem erdektelenek. Eppen arra vagyok kivancsi, hogy az altalam jobban ismert orszagokhoz kepest milyenek az ugyanabba a foldrajzi regioba tartozo, gyakran kulturalisan is hasonlo orszagok. Attol, hogy teged nem erdekel, meg nem muszaj belevernyakolnod, mint az ivarzo kandurnak.
2022. nov. 14. 19:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Albánia , számomra a legváltozatosabb ezek közül. És nem, ezek nem érdektelen országok. Nagyon nem!
2022. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Montenegroban gyönyörű a Kotori-öböl.
2022. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
83%
Macedónia.
2022. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Macedónia
2022. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!