Kezdőoldal » Utazás » Európa » FlixBus éjjeli utazás tapaszta...

FlixBus éjjeli utazás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Budapest-Párizs útvonal 24 óra lenne és felmerült, mint opció a repülő és vonat mellett, mert olcsóbb, mint repülni, de nem is kell átszállni többször, mint vonat esetén.

2023. febr. 25. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Engem meg...tak ameddig aludtam :/
2023. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék, 24 óra rengeteg. Nekem eddig 18 volt a legtöbb egyhuzamban és nagyon kényelmetlen.

Nem tudom, milyen célból mentek ki, de ha pár napos városnézés és van még idő, simán megcsíphettek olcsó, 20-30 ezres vagy kisebb árú repjegyeket és pár napra szerintem a feladott csomag is nélkülözhető. Nem tudom, mennyi a busz, de nekem ennyit megérne a kényelmem.

2023. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pillanatnyilag 38ezer a retúrjegy, de volt már jóval olcsóbb is.

A busz is ennyibe kerül.

Akkor mi értelme van??

2023. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bp-München, München-Párizs. Ez nem sok átszállás és kb. 12-13 óra
2023. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Egy átalg pégár ha az egyik ujját a végbelébe teszi, a másikkal még mindig talál retúrban 12.000 Ft alatt repülőjegyet Charleroiba.

Onnan megy vonat Párizsba.

A többit hagyom, hogy kiguglizd.

És utazzon 24 órákat buszon az, akinek debil szülei vannak.

2023. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!

Ha az utazás ideje fix, akkor egyáltalán nem biztos, hogy talál olcsó jegyet, sőt.

Ettől függetlenül 24 órát buszozni rengeteg. Nekem 12 volt a legtöbb, de többet nem megyek. Aludni nem tudtam, kínlódtam egész éjjel.

2023. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
24 óra buszozas után nem sok mindenhez lesz kedved Párizsban.
2023. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 27 óra volt a legtöbb :D London-Bp. Bár én az ilyesmit jól bírom..
2023. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Párizsig már repülök és kész. Gyakorlatilag 3 napod rámegy (2 nap utazás, 1 nap hulla fáradtan szenvedés), teljesen feleslegesen. A Flix is elég drága ilyen távra, el nem tudom képzelni, hogy valamelyik Párizs környéki reptérre ne tudnál befutni gyakorlatilag ugyannyi pénzért, csak 24 helyett 2 óra alatt.
2023. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én buszozzam már többször 24-27 órákat a balti államokba is, meg Londonba és Párizsba is.


Hogy kinek mennyire kényelmetlen/fárasztó, leginkább egyén függő, ki hogy a viseli a sok ülést, zötykölődést, buszon alvást, környezeti zajokat.

Én remek alvó vagyok, ilyen helyzetekben hibernálódok, végig alszom az egész utat, néha felébredek, de az se zavarja az alvásomat. Az út végén kicsit meg kell mozgatni a végtagok az és kipihenten érkezem meg.

Viszont az időigény és az ár versenyképessége nagyon nagy kérdés. Érdemes alaposan megnézni, hogy biztos nincs-e gyorsabb és versenyképes áru alternatíva.

2023. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!